Mateusz Masłowski, libero Asseco Resovii, na zgrupowaniu reprezentacji Polski: Dwie nasze legendy przeszły już do historii

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Marek Bluj

Mateusz Masłowski, libero Asseco Resovii, na zgrupowaniu reprezentacji Polski: Dwie nasze legendy przeszły już do historii

Marek Bluj

W Warszawie reprezentacja Polski siatkarzy na Ligę Narodów przeszła badania. Do kompletu brakuje jeszcze kilku zawodników i trenera Vitala Heynena, który dołączy do biało-czerwonej ekipy w czwartek. W czwartek w Spale odbędzie się pierwszy trening. Na zgrupowaniu są „starzy” znajomi z Asseco Resovii, wśród nich libero Mateusz Masłowski i nowi zawodnicy Asseco Resovii.

- Heynen, który rozpoczyna pracę w roli szkoleniowca Polaków, powołał do szerokiej kadry 26 zawodników. Dodatkowo do udziału w zajęciach w Spale zaprosił rozgrywającego Łukasza Kozuba i ciebie. W jakim charakterze?
- Z tego co mi wiadomo razem z Łukaszem Kozubem zostaliśmy powołani na podobnych zasadach - mówi Masłowski. - Zgodnie z wymogami FIVB do gry w Lidze Narodów można było zgłosić maksymalnie 26 zawodników, ale trener Heynen chciał abyśmy także uczestniczyli w przygotowaniach. W przypadku kontuzji, której nikomu nie życzę, możemy znaleźć się w tej „26”.

W rozmowie z Mateuszem Masłowskim przeczytasz m.in. o:

 • Roli w reprezentacji Polski
 • Mistrzostwie dla Skry Bełchatów
 • Legendach Asseco Resovii
Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Marek Bluj

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.