Jarosław Miłkowski

Matury za pasem, a tu nie ma kto wystawić uczniom ocen

Matury za pasem, a tu nie ma kto wystawić uczniom ocen Fot. Archiwum GL
Jarosław Miłkowski

26 kwietnia maturzyści powinni dostać świadectwa ukończenia szkoły średniej. Trwa jednak strajk nauczycieli, więc w szkołach nie odbywają się rady pedagogiczne, które zatwierdzają oceny...

- Bardzo stresuję się tą sytuacją. Nie wyobrażam sobie, by moja córka miała jakieś problemy z maturą przez strajk nauczycieli. Uważam, że protest powinien być dotkliwy dla rządu, dla ministerstwa, a nie dla uczniów - mówi Renata Boczek-Nowosiewicz z Zielonej Góry, mama tegorocznej maturzystki.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.