Meble specjalnie dla Ciebie. SZEROKI ASORTYMENT – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Meble specjalnie dla Ciebie. SZEROKI ASORTYMENT – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Materiał informacyjny

Firma Meble Cymerman zajmuje się produkcją mebli od roku 2000, tworząc wnętrza z ciekawą aranżacją w oparciu o obowiązujące trendy i wymagania Klientów.

Wszechstronna oferta obejmuje dojazd do Klienta, pomiar, bezpłatny projekt wykonany w systemie komputerowym wraz z wyceną.

Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo oraz zastosowanie szerokiej gamy dostępnych na rynku materiałów i akcesoriów.

Niepowtarzalna stylistyka oferowanych przez nas mebli stwarza nieograniczone możliwości realizacji oryginalnych pomysłów.

Szeroka paleta dostępnych kolorów i materiałów pozwala Państwu na puszczenie wodzy fantazji.

Dysponujemy wszelkiego rodzaju próbnikami i wzornikami, dzięki czemu w naszym Studio mogą Państwo dobrać kolorystykę mebli oraz akcesoria wykończeniowe.

Co ważne, nasze Studio pozwala Państwu osobiście ocenić jakość wykonanych przez nas usług dzięki stałym ekspozycjom prezentującym meble kuchenne, biurowe, oraz przykładowe zabudowy szaf i kuchni.

Staramy się, aby materiały z których wykonujemy meble były najlepszej jakości oraz odpowiadały Państwa gustom, dlatego też opieramy się na szerokim asortymencie materiałów: frontach akrylowych i lakierowanych w wielu barwach i imitacjach drewna, płytach meblowych wysokiej jakości z firmy KRONOPOL.

Dla tych, którzy idą z duchem czasu i liczą na nowoczesność w mieszkaniu czy biurze, proponujemy ciekawe połączenia płyt oraz frontów z elementami szkła lub metalu z ciekawymi nowoczesnymi uchwytami czy elementami oświetlenia.

O wszystkich nowościach można dowiedzieć się osobiście w naszym Studiu Meblowym, lub na bieżąco śledząc aranżacje ukazujące się na naszej stronie internetowej.

Wszystkie stosowane przez nas materiały posiadają certyfikaty gwarantujące wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania przez długie lata.

Nasza firma działa głównie na Śląsku i w okolicach, jednak wykonanie aranżacji w odleglejszych lokalizacjach nie stanowi dla nas problemu. Mamy duże doświadczenie w montażach w innych województwach.

Istnieje możliwość regulowania płatności w systemie ratalnym dzięki naszej współpracy z Sygma Bank, oraz Crédit Agricole.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE | PROFESJONALNE DORADZTWO

Dojazd do Klienta, pomiar, bezpłatny projekt wykonany w systemie komputerowym wraz z wyceną.

Zabrze, ul. 3 Maja 34 oficyna (wejście od ulicy Sienkiewicza)
Tel. 792 468 205

www.cymerman.pl

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.