Materiał informacyjny

Medeste Clinic Medycyna Estetyczna

Medeste Clinic Medycyna Estetyczna
Materiał informacyjny

Medycyna estetyczna to wyjątkowa dziedzina medycyny umożliwiająca przywrócenie skórze młodego wyglądu. Dzięki niej można skutecznie pozbyć się niedoskonałości cery, wymodelować sylwetkę, a także leczyć nadpotliwość, łysienie lub bruksizm. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej często są kluczem do przywrócenia utraconej pewności siebie.

W gabinecie Medeste Clinic zlokalizowanym na Bielanach Wrocławskich pacjenci mogą skorzystać z nowoczesnych zabiegów iniekcyjnych, a także tych wykorzystujących innowacyjne urządzenia m.in. laser frakcyjny CO2, radiofrekwencję mikroigłową, HIFU, IPL. Wykonanie ich przez doświadczonego lekarza to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa, a także możliwości uzyskania jak najlepszych efektów. Warto zaznaczyć, że wszystkie zabiegi wykonywane są wyłącznie przez lekarzy.

Naszym celem jest wykonywanie zabiegów, które będzie charakteryzować najwyższa jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby pacjenci uzyskali rzetelne doradztwo medyczne, dlatego też cieszymy się dużym zaufaniem, którego staramy się nie zawieść. Wysoka jakość świadczonych usług w Medeste Clinic wynika również w naszej etyki lekarskiej, szacunku do pacjentów, wykorzystywania najnowocześniejszych i efektywnych metod leczenia, a także dostosowania ich do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Różnorodność usług dostosowana do potrzeb pacjentów

W naszej klinice pacjenci mogą skorzystać z wielu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Do najpopularniejszych z nich można zaliczyć m.in. botox, kwas hialuronowy wykorzystywany do wypełniania bruzd nosowo wargowych, powiększania modelowanie ust, wypełniania doliny łez, a także wolumetrii. Sporym zainteresowaniem cieszy się również zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, lasera frakcyjnego oraz radiofrekwencja mikroigłowa.

Botox – najpopularniejszy zabieg zakresu medycyny estetycznej

Botox to zabieg cieszący się dużą popularnością w Medeste Clinic ze względu na swoją skuteczność. Preparat ten to toksyna botulinowa, której zadaniem jest zrelaksowanie mięśni, a tym samym wygładzenie zmarszczek mimicznych. Pacjenci chętnie korzystają z botoxu, ze względu na jego bezpieczeństwo i niemal całkowitą bezbolesność w trakcie jego podawania. Botox jest substancją stosowaną również do wygładzania zmarszczek innych okolic, leczenia nadpotliwości, bruksizmu i migreny.

Kwas hialuronowy - sposób na odmłodzenie

Kwas hialuronowy jest substancja, która ma postać przeźroczystego żelu i doskonale wiąże w skórze wodę, poprawiając jej nawilżenie. Występuje on naturalnie w naszym organizmie. Dzięki swoim właściwościom umożliwia wypełnienie zmarszczek, bruzd i miejsc, w których brakuje objętości. Kwas hialuronowy jest podawany podskórnie przy pomocy igły lub mikrokaniuli. Jest on typowym wypełniaczem, którego czasu utrzymywania zależy od jego stopnia usieciowania, a także indywidualnych predyspozycji pacjenta. Preparat ten podaje się niemal na całym obszarze ciała, jednak najczęściej jest on stosowany do wypełniania bruzd nosowo wargowych, unoszenia policzków, a także powiększania i modelowania ust.

Osocze bogatopłytkowe - wampirzy lifting

Osocze bogatopłytkowe jest preparatem powstającym w wyniku obróbki krwi własnej pacjenta. Jest to preparat, którego celem jest usprawnienie procesu regeneracji tkanek, a także pobudzenie produkcji nowych naczyń krwionośnych. Poprzez zastosowanie osocza bogatopłytkowego możliwe jest pobudzenie produkcji kolagenu. Osocze bogatopłytkowe cieszy się dużym zainteresowaniem w Medeste Clinic, gdyż umożliwia niwelowanie pierwszych oznak starzenia się skóry, przywraca jej napięcie, jędrność i blask. Zabieg ten wykonuje się również w celu leczenia łysienia typu męskiego.

Laser frakcyjny - idealne rozwiązanie na niedoskonałości skóry twarzy i oznaki starzenia

Laser frakcyjny jest nowoczesnym urządzeniem wykorzystywanym w naszej klinice w celu odmładzania i regeneracji skóry. Jego działanie opiera się na technologii fototermolizy frakcyjnej. Zabieg zalecany jest pacjentom chcącym odmłodzić wygląd skóry, zredukować rozstępy lub nieestetycznie wyglądające przebarwienia. Jest to urządzenie pozwalające nie tylko na spłycenie zmarszczek, ale także na zniwelowanie blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, a także po oparzeniach.

Radiofrekwencja mikroigłowa w poprawie kondycji skóry

Radiofrekwencja mikroigłowa określana jest jako termolifting. Stanowi ona połączenie dwóch technik dzięki radiofrekwencji i mikronakłuwania Podczas zabiegu wykorzystuje się falę elektromagnetyczną, która powoduje ogrzewanie tkanek i stymulację ich regeneracji. Za sprawą mikronakłuć dochodzi do mobilizacji skóry do jej regeneracji, a także pobudzenia procesów wytwarzania nowych włókien kolagenowych. Jej celem jest poprawa napięcia skóry, usunięcie zmarszczek i blizn. Jest to zabieg niezwykle uniwersalny, gdyż pozwala także na redukcję przebarwień i rozstępów.

Medeste Clinic Medycyna Estetyczna

Medeste Clinic Medycyna Estetyczna
ul. Kłodzka 3A, 55-040 Bielany Wrocławskie
Tel.: 577 624 790
E-mail: [email protected]
https://www.medeste.pl
Facebook: https://m.facebook.com/medesteclinicpl/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.