Menedżer Roku 2016. To już ostatnie dni głosowania. Finał na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Czytaj dalej
Fot. Marzena Bugala- Azarko / Polska Press
Redakcja

Menedżer Roku 2016. To już ostatnie dni głosowania. Finał na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Redakcja

To już ostatnie dni na wybór najlepszych menedżerów w naszym regionie. Do 17 kwietnia, do godziny 11.59 można jeszcze głosować na swoich faworytów.

Nadal możemy wspierać kandydatów, spośród których wybraną zostaną Menedżerowie Roku w województwie śląskim. Ale pamiętajmy, że to już ostatnie dni głosowania. Internauci i Czytelnicy wyłonią laureatów w 3 kategoriach: mała firma (10-49 pracowników), średnia firma (mniej niż 250 pracowników), duża firma (250 i więcej pracowników).

W ostatnim tygodniu nie doszło do zmian na pozycjach liderów. Obecnie (stan na środę, godzinę 12) w kategorii duże przedsiębiorstwo prowadzi Roman Bolczyk - prezes zarządu oraz dyrektor naczelny Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Częstochowie Sp. z o.o. Tuż za nim jest natomiast Marzanna Peukert - wiceprezes zarządu firmy Conbelts w Bytomiu.

Jeśli chodzi o średnie przedsiębiorstwa, pierwsze miejsce zajmuje dr Andreas Glenz - prezes zarządu PREVAC Sp. z o.o. (niewielką stratę ma Zbigniew Cierniak - dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny). W przypadku małych przedsiębiorstw liderem jest w tej chwili Ronald Cybulski - prezes zarządu Grupy QQS Sp. z o.o. Drugie miejsce w tej kategorii zajmuje radca prawny Rafał Kolano - właściciel Kancelarii Radcy Prawnego Rafał Kolano.

ZOBACZ KTO PROWADZI I GŁOSUJ

Menedżer Roku KATEGORIA DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWA

Menedżer Roku KATEGORIA MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWA

Menedżer Roku KATEGORIA ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA

Oprócz Internautów i Czytelników swoje decyzje podejmie także złożona z fachowców kapituła, która wybierze Top Menedżera Województwa Śląskiego 2016. W skład kapituły wchodzą:

Głosowanie trwa do 17 kwietnia, do godziny 11.59. Kapituła zbierze się 19 kwietnia, a wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 11 maja podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Partnerami plebiscytu są: PwC Polska, Bisnode Polska, Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości. Więcej informacji na temat plebiscytu znajdą Państwo na naszej internetowej stronie: dziennikzachodni.pl/plebiscyt/menedzer.

***

Potrafimy na Śląsku docenić ludzi kultury, budować im pomniki, honorować w salach koncertowych. Potrafimy cenić ludzi nauki, a wybitni lekarze są wręcz naszą wizytówką. Dumni jesteśmy ze sportowców, a wspomnienia o futbolowych czasach świetności to część ballady o śląskiej tożsamości. A czy potrafimy docenić ludzi biznesu?

Wraz z naszym merytorycznymi partnerami – firmą doradczą PwC Polska, której w świecie globalnego biznesu nie trzeba przedstawiać oraz Bisnode Polska, europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz, chcemy pokazać najlepszych menedżerów województwa śląskiego. Otwieramy plebiscyt, w ramach którego wsłuchamy się w opinie czytelników i internautów. Specjaliści z PwC pomogą nam w weryfikacji. Swój głos będzie miała także złożona z fachowców kapituła, która wybierze Top Menedżera Województwa Śląskiego 2016. Liczymy, że będzie to jeden z najbardziej prestiżowych tytułów w tej branży. Zakończenie edycji zaplanowaliśmy na maj, na jedno z największych w Europie spotkań biznesu, czyli na Europejski Kongres Gospodarczy.  

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.