Menedżer Roku 2016 województwa śląskiego KANDYDACI, ZGŁOSZENIA

Czytaj dalej
DRAPA, MT

Menedżer Roku 2016 województwa śląskiego KANDYDACI, ZGŁOSZENIA

DRAPA, MT

Wybieramy Menedżera Roku 2016 województwa śląskiego. Zwycięzców nagrodzimy na Europejskim Kongresie Gospodarczym. Chcemy docenić tych menedżerów, którzy wyróżniają się w naszym w regionie.

Potrafimy na Śląsku docenić ludzi kultury, budować im pomniki, honorować w salach koncertowych. Potrafimy cenić ludzi nauki, a wybitni lekarze są wręcz naszą wizytówką. Dumni jesteśmy ze sportowców, a wspomnienia o futbolowych czasach świetności to część ballady o śląskiej tożsamości. A czy potrafimy docenić ludzi biznesu?

Cały czas rośnie liczba kandydatów, a my wciąż czekamy na kolejne zgłoszenia. Menedżerów, których kandydatury zostały zgłoszone do tej pory, znajdą Państwo, klikając w poniższe linki.
Menedżer Roku KATEGORIA DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWA
Menedżer Roku KATEGORIA ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA
Menedżer Roku KATEGORIA MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWA

Razem z naszym merytorycznymi partnerami - firmą doradczą PwC Polska, której w świecie globalnego biznesu nie trzeba przedstawiać oraz Bisnode Polska, europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz, chcemy pokazać najlepszych menedżerów województwa śląskiego. Otwieramy plebiscyt, w ramach którego wsłuchamy się w opinie czytelników i internautów. Specjaliści z PwC pomogą nam w weryfikacji. Swój głos będzie miała także złożona z fachowców kapituła, która wybierze Top Menedżera województwa śląskiego 2016. Liczymy, że będzie to jeden z najbardziej prestiżowych tytułów w tej branży. Zakończenie edycji zaplanowaliśmy na maj, na jedno z największych w Europie spotkań biznesu, czyli na Europejski Kongres Gospodarczy.  

WIĘCEJ: Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP: Menedżera Roku poznamy na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Menedżer Roku województwa śląskiego 2016 ZASADY

Rektor UE Robert Tomanek: Menedżer to nie prezes, który siedzi w wygodnym fotelu

DRAPA, MT

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.