Maciej Dobrowolski

Mieszkańcy martwią się o drogę. Tutaj ciężko przejechać nawet rowerem

Sołtys Wojciech Bortnowski martwi się stanem drogi biegnącej z Jeleniowa w kierunku Jarogniewic. W jego opinii trasa jest jedynie przejezdna dla ciężkich Fot. Maciej Dobrowolski Sołtys Wojciech Bortnowski martwi się stanem drogi biegnącej z Jeleniowa w kierunku Jarogniewic. W jego opinii trasa jest jedynie przejezdna dla ciężkich pojazdów przemysłowych
Maciej Dobrowolski

W Jeleniowie mieszkańcy cieszą się, że wkrótce asfaltowa nawierzchnia zostanie przedłużona aż do domów położonych na końcu miejscowości. Pytaniem otwartym pozostaje jednak kwestia drogi w stronę Jarogniewic, która obecnie znajduje się w opłakanym stanie.

W sprawie drogi wyjazdowej z Jeleniowa skontaktował się z nami sołtys Wojciech Bortnowski: - Za naszą miejscowością znajduje się kompletnie zdewastowana trasa, którą wiele osób dojeżdża do Stelmetu. Niestety, droga jest w bardzo złym stanie. Moim zdaniem przejazd samochodem jest niemożliwy. Ludzie, aby dotrzeć do pracy, korzystają z motorów czy skuterów, ale jest coraz gorzej. Obecnie nawet rowerem może być już bardzo ciężko. Proszę o interwencję, bowiem martwimy się, czy ktoś zamierza w ogóle zrobić coś w tej sprawie!

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Dobrowolski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.