Norbert Ziętal

Mieszkańcy ul. Sobieskiego w Przemyślu napisali list do prezesa PiS, bo czują się lekceważeni przez lokalnych polityków PiS

Janusz Hamryszczak (nz. w środku), zastępca prezydenta Przemyśla i kandydat PiS na prezydenta Przemyśla, upublicznił na Facebooku zdjęcia ze spotkania Fot. Archiwum Facebook/Janusz Hamryszczak Janusz Hamryszczak (nz. w środku), zastępca prezydenta Przemyśla i kandydat PiS na prezydenta Przemyśla, upublicznił na Facebooku zdjęcia ze spotkania z mieszkańcami ul. Sobieskiego.
Norbert Ziętal

„Prosimy Pana Prezesa o nie wyrażenie zgody na kandydowanie obecnych władz w przyszłych wyborach, ponieważ to co Pan Prezes chce naprawić, jest w naszym mieście psute właśnie przez tych Panów” - napisali w liście do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego mieszkańcy ul. Sobieskiego w Przemyślu.

Ul. Sobieskiego to wylotówka z Przemyśla, często nazywana serpentynami. Jeżdżą nią autobusy komunikacji miejskiej, jednak na dość długim odcinku nie ma przystanków. Jest to szczególnie uciążliwe dla starszych mieszkańców, a takich jest większość przy ul. Sobieskiego.

Dlaczego przystanek nie może powstać?

W dalszej części artykułu m.in.:

 • argumenty miasta, aby przystanku nie stawiać
 • co mieszkańcy napisali w liście do prezesa PiS
Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Norbert Ziętal

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.