Mieszkania w Dobrzykowicach

Czytaj dalej

Mieszkania w Dobrzykowicach

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą inwestycji zlokalizowanej w cichej i spokojnej okolicy miejscowości Dobrzykowice położonej tuż przy wschodniej granicy miasta Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych np. wschodniej obwodnicy Wrocławia zapewnia szybki i komfortowy dojazd praktycznie do każdej części Wrocławia, autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S8.

We wsi Dobrzykowice zlokalizowana jest między innymi szkoła podstawowa w odległości kilkunastu metrów od planowanego osiedla.

W ofercie znajdą Państwo mieszkania od 24 do 80 mkw. Budynki posiadają po trzy kondygnacje razem z parterem.
Szczególnie polecamy uwadze mieszkania znajdujące się na parterze budynku „A”, gdzie są zlokalizowane lokale mieszkalne z zielonymi tarasami do wyłącznego korzystania. Na terenie inwestycji znajdują się tereny rekreacyjne dla rodzin z dziećmi oraz dodatkowo miejsca postojowe dla samochodów osobowych.

To doskonała odpowiedź na potrzeby odpoczynku po ciężkim dniu pracy gwarantująca relaks w cichej i spokojnej okolicy bez potrzeby rezygnacji z wygód życia codziennego.

Budowę rozpoczęliśmy w III kwartale 2016 r., przekazywanie pierwszych mieszkań rozpoczęliśmy w I kwartale 2018 r.

Do każdego mieszkania obligatoryjnie należy zakupić co najmniej jedno miejsce postojowe w cenie 5 tys. zł brutto za każde z miejsc.

Przy zakupie mieszkania z przynależnym terenem zielonym do ceny mieszkania należy doliczyć 150 zł netto za każdy metr przynależnego terenu zielonego.

Biuro Sprzedaży:

DEWELOPER INTER-ES
Jedności Narodowej 194
50-302 Wrocław
woj. dolnośląskie

+48 71 323 15 31
+48 71 323 15 50
+48 71 323 15 84

[email protected]
www.deweloper-interes.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.