Mieszkanie za 230 tys. zł. Jak nie stracić szansy na wygraną? [INTERAKTYWNE ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Justyna Przybytek

Mieszkanie za 230 tys. zł. Jak nie stracić szansy na wygraną? [INTERAKTYWNE ZDJĘCIA]

Justyna Przybytek

Rozpoczynamy trzeci miesiąc naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”. Zasypaliście nas już ogromną ilością kuponów, czekamy na kolejne. Warto pamiętać, że im wyślą ich Państwo więcej, tym większe szanse na wygranie mieszkania.

W środę 8 czerwca o godz. 15 w budynku Media Centrum w Sosnowcu (ul. Baczyńskiego 25 a) odbyło się drugie losowanie nagród dodatkowych w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Znów, jak w połowie maja, do wygrania były cenne upominki, w tym aparat fotograficzny, ekspres do kawy czy telewizor. W pierwszym losowaniu okazało się, że Czytelnicy zasypali nas loteryjnymi kuponami. Te, które wówczas nie zostały wylosowane, wciąż są w grze o nagrodę główną, a zatem mieszkanie w ścisłym centrum Katowic - wyremontowane oraz kompletnie wyposażone - o wartości 230 tys. złotych, ale także ponownie wezmą udział w losowaniu nagród dodatkowych.

Mieszkanie za czytanie

W trzecim miesiącu naszej wielkiej mieszkaniowej loterii wciąż pojawiają się jednak pytania i wątpliwości, jak grać, żeby wygrać. Najważniejsze, o czym trzeba pamiętać, to prawidłowo skompletowany zestaw kuponów. Zestaw, uprawniający do gry o nagrody dodatkowe i nagrodę główną, to 12 następujących po sobie kuponów, które codziennie drukujemy na łamach „Dziennika Zachodniego”. Warto też pamiętać, że przynajmniej jeden kupon w takim zestawie musi zawierać dane uczestnika loterii: imię, nazwisko, adres zameldowania (kod, miasto, ulica, numer domu, numer mieszkania) oraz podpis pod oświadczeniem, o braku przesłanek do wyłączenia z loterii. Jeśli tych informacji w zestawie nie ma przynajmniej na jednym kuponie, to wówczas, nawet jeśli zostanie wylosowany, będzie odrzucony jako zgłoszenie nieprawidłowe. Takie same dane musi też zawierać Karta Prenumeratora, traktowana jako jeden gotowy zestaw kuponów, którą otrzymują nasi prenumeratorzy w specjalnym Dodatku Prenumeratora.

Z kolei pan Andrzej z Chorzowa dzwonił do redakcji z pytaniem, czy do koperty wysyłanej do Biura Loterii (na adres: „Dziennik Zachodni”, ul. Baczyńskiego 25a, 41-203 Sosnowiec, z dopiskiem Loteria Dziennika Zachodniego „Mieszkanie za czytanie”) można włożyć więcej niż jeden zestaw kuponów. Nie można.

Każdy zestaw kuponów, jak również każda Karta Prenumeratora, powinny być przesłane w osobnej kopercie. W przypadku przesłania kilku zestawów kuponów lub kilku Kart Prenumeratora w jednej kopercie zmniejszają Państwo swoje szanse na wygraną, bo takie zgłoszenie jest i tak traktowane jako zgłoszenie pojedyncze. Czytelniczka z katowickiego Brynowa dopytywała natomiast, czy na kopercie wysłanej do Biura Loterii powinna umieścić dane nadawcy. Odpowiadamy: nie ma takiej potrzeby. Dane osoby biorącej udział w loterii muszą być zapisane na jednym z kuponów tworzących zestaw kuponów, albo Karcie Prenumeratora, to wystarczy.

Pojawiają się też pytania, czy do loterii można jeszcze dołączyć. Oczywiście, że tak! Przed nami kolejne losowania nagród dodatkowych (będą się odbywały co miesiąc, ostatnie jest we wrześniu), natomiast w październiku odbędzie się losowanie nagrody najważniejszej, czyli mieszkania. Wszystkie kupony, które przesłano do nas od początku trwania loterii, a zatem od kwietnia, które dotąd nie zostały wylosowane w grze o nagrody dodatkowe, będą w październiku brały udział w losowaniu o mieszkanie. Zasada jest zatem prosta: im więcej zestawów kuponów wyślecie, tym szanse na wygraną są większe.

Można je jeszcze dodatkowo zwiększyć, zostając prenumeratorem „Dziennika Zachodniego”, wówczas w pierwszą środę każdego miesiąca trwania loterii otrzymacie w specjalnym Dodatku Prenumeratora dwie Karty Prenumeratora, warto je mieć, bo każda z nich to gotowy zestaw kuponów.

Jeśli zastanawiacie się, co jeszcze możecie zrobić, żeby wygrać, to podpowiadamy: zarejestrować się w naszym serwisie slaskplus.pl. Tam akceptujecie regulamin loterii oraz wyrażacie chęć udziału w niej. Wszystkim abonentom przysługują Karty Abonamentowe. Karta Abonamentowa to także jeden zestaw kuponów uprawniający do udziału w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Liczba kart, które otrzymacie, zależy od abonamentu, jaki wykupicie. Za miesięczny abonament otrzymujecie 4 Karty Abonamentowe, przy abonamencie kwartalnym kart jest 12, zaś przy półrocznym - 24. Co zrobić z Kartami Abonamentowymi? Nie musicie robić nic. Przed każdym losowaniem nagród to Komisja Loterii wydrukuje odpowiednią liczbę Kart Abonamentowych każdego uczestnika. Tak wydrukowane karty w kopertach dołączą do zgłoszeń dostarczonych w sposób tradycyjny.

Justyna Przybytek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.