"Mieszkanie za czytanie": do czwartku możesz zagrać o mieszkanie

Czytaj dalej
Ola Szatan

"Mieszkanie za czytanie": do czwartku możesz zagrać o mieszkanie

Ola Szatan

W najbliższy czwartek, 29 września na łamach „Dziennika Zachodniego” ukaże się ostatni kupon loterii „Mieszkanie za czytanie”. Tego dnia można jeszcze włączyć się do gry dzięki prenumeracie cyfrowej.

Mimo, że trudno w to uwierzyć, to niespełna tydzień pozostał do końca naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”. Ostatni kupon (z numerem 156) opublikujemy na łamach „Dziennika Zachodniego” już w najbliższy czwartek, 29 września. Przypominamy, że aby wziąć udział w loterii, należy zebrać i wyciąć minimum 12 kolejnych, następujących po sobie kuponów (drukujemy je od poniedziałku do soboty) i wysłać je do nas. Dwanaście kuponów tworzy jeden zestaw uprawniający do udziału w loterii.
Zestaw kuponów musi stanowić nieprzerwany ciąg, w którym nie brakuje żadnego numeru kuponu oraz żaden numer nie może się powtarzać. należy pamiętać również, aby jeden z kuponów w zestawie zawierał dane Uczestnika Loterii: imię, nazwisko, adres zameldowania (kod, miasto, ulica, numer domu, numer mieszkania) oraz podpis pod oświadczeniem o braku przesłanek do wyłączenia z loterii.

Mieszkanie za czytanie

Aby zestawy kuponów wzięły udział w ostatnim losowaniu w ramach loterii „Mieszkanie za czytanie”, muszą zostać dostarczone lub przesłane na adres Biura Loterii (Media Centrum, ul. Baczyńskiego 25a, Sosnowiec z dopiskiem „Mieszkanie za czytanie”) najpóźniej do 11 października.

Do naszej zabawy można jednak włączyć się też w ostatnim dniu loterii czyli 29 września. Tu zamiast zbierania kuponów, potrzebna będzie prenumerata cyfrowa „Dziennika Zachodniego” i „Śląska Plus”.
Co należy zrobić?

Przede wszystkim zalogować się lub zarejestrować w naszym interaktywnym tygodniku slaskplus.pl, Na stronie slaskplus.pl/wez-udzial/ należy wybrać prenumeratę cyfrową „Dziennika Zachodniego” i „Śląska Plus”. Następnie uzupełnić swoje dane, które umieścimy na Kartach Abonamentowych. Kolejny krok to akceptacja regulaminu i zgoda na udział w loterii. I to wszystko!

Po wykupieniu prenumeraty cyfrowej przez stronę slaskplus.pl/wez-udzial/ zostają Państwo automatycznie wpisani na listę uczestników loterii, a Wasze Karty Abonamentowe wezmą udział w losowaniu nagród.

Trzeba dodać, że Karta Abonamentowa to jeden zestaw kuponów uprawniający do udziału w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Liczba kart, którą może otrzymać Uczestnik Loterii, zależy od prenumeraty, jaką wykupi. Za miesięczny abonament otrzymuje się 4 Karty Abonamentowe, przy abonamencie kwartalnym kart jest 12, zaś przy półrocznym – 24.

Dodatkowo w ramach prenumeraty otrzymacie dostęp do interaktywnych reportaży dziennikarzy „Dziennika Zachodniego” oraz codziennych e-wydań naszej gazety.

Co więcej, nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych ruchów, aby wziąć udział w loterii. To Komisja Loterii dokona wydruku odpowiedniej ilości Kart Abonamentowych każdego Uczestnika. Tak wydrukowane Karty w kopertach zostaną dołączone do zgłoszeń dostarczonych w sposób tradycyjny.

Wszystkie zgłoszenia wezmą udział w szóstym już, ale najważniejszym, bo ostatnim losowaniu nagród, które odbędzie się 14 października, wyjątkowo nie w siedzibie naszej redakcji, a w mieszkaniu, które jest główną nagrodą w naszej loterii, znajdującym się w kamienicy przy ul. Moniuszki 12 w Katowicach.
Tam rozlosujemy nazwiska osób, do których trafią ostatnie nagrody dodatkowe (aparat fotograficzny, toster, żelazka, czajnik bezprzewodowy, zestaw kina domowego, odkurzacz, chłodziarko-zamrażarkę oraz 40-calowy telewizor), a przede wszystkim wylosujemy laureata najważniejszej nagrody w naszej loterii, czyli mieszkania.

Powierzchnia mieszkania to 42,34 m kw. Natomiast jego łączna wartość wynosi niebagatelną sumę 230 tysięcy złotych. Z myślą o przyszłych lokatorach nasze mieszkanie przeszło gruntowny remont i zostało „zrobione” niemal od samego początku. Wszystko jest efektem ciężkiej pracy ekipy remontowej Śląskich Kamienic, partnera loterii i fundatora nagrody głównej.
Regulamin loterii „Mieszkanie za czytanie” jest dostępny w Biurze Loterii przy ul. Baczyńskiego 25A w Sosnowcu oraz na www.slaskplus.pl. Pod adresem: www.slaskplus.pl można także śledzić przebieg loterii.

Ponadto znajdą tu Państwo zdjęcia naszych nagród dodatkowych oraz samej nagrody głównej. Wykorzystajcie ostatnie dni loterii. Warto spróbować swoich sił!

Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.