"Mieszkanie za czytanie": do czwartku możesz zagrać o mieszkanie

Czytaj dalej
Ola Szatan

"Mieszkanie za czytanie": do czwartku możesz zagrać o mieszkanie

Ola Szatan

W najbliższy czwartek, 29 września na łamach „Dziennika Zachodniego” ukaże się ostatni kupon loterii „Mieszkanie za czytanie”. Tego dnia można jeszcze włączyć się do gry dzięki prenumeracie cyfrowej.

Mimo, że trudno w to uwierzyć, to niespełna tydzień pozostał do końca naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”. Ostatni kupon (z numerem 156) opublikujemy na łamach „Dziennika Zachodniego” już w najbliższy czwartek, 29 września. Przypominamy, że aby wziąć udział w loterii, należy zebrać i wyciąć minimum 12 kolejnych, następujących po sobie kuponów (drukujemy je od poniedziałku do soboty) i wysłać je do nas. Dwanaście kuponów tworzy jeden zestaw uprawniający do udziału w loterii.
Zestaw kuponów musi stanowić nieprzerwany ciąg, w którym nie brakuje żadnego numeru kuponu oraz żaden numer nie może się powtarzać. należy pamiętać również, aby jeden z kuponów w zestawie zawierał dane Uczestnika Loterii: imię, nazwisko, adres zameldowania (kod, miasto, ulica, numer domu, numer mieszkania) oraz podpis pod oświadczeniem o braku przesłanek do wyłączenia z loterii.

Mieszkanie za czytanie

Aby zestawy kuponów wzięły udział w ostatnim losowaniu w ramach loterii „Mieszkanie za czytanie”, muszą zostać dostarczone lub przesłane na adres Biura Loterii (Media Centrum, ul. Baczyńskiego 25a, Sosnowiec z dopiskiem „Mieszkanie za czytanie”) najpóźniej do 11 października.

Do naszej zabawy można jednak włączyć się też w ostatnim dniu loterii czyli 29 września. Tu zamiast zbierania kuponów, potrzebna będzie prenumerata cyfrowa „Dziennika Zachodniego” i „Śląska Plus”.
Co należy zrobić?

Przede wszystkim zalogować się lub zarejestrować w naszym interaktywnym tygodniku slaskplus.pl, Na stronie slaskplus.pl/wez-udzial/ należy wybrać prenumeratę cyfrową „Dziennika Zachodniego” i „Śląska Plus”. Następnie uzupełnić swoje dane, które umieścimy na Kartach Abonamentowych. Kolejny krok to akceptacja regulaminu i zgoda na udział w loterii. I to wszystko!

Po wykupieniu prenumeraty cyfrowej przez stronę slaskplus.pl/wez-udzial/ zostają Państwo automatycznie wpisani na listę uczestników loterii, a Wasze Karty Abonamentowe wezmą udział w losowaniu nagród.

Trzeba dodać, że Karta Abonamentowa to jeden zestaw kuponów uprawniający do udziału w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Liczba kart, którą może otrzymać Uczestnik Loterii, zależy od prenumeraty, jaką wykupi. Za miesięczny abonament otrzymuje się 4 Karty Abonamentowe, przy abonamencie kwartalnym kart jest 12, zaś przy półrocznym – 24.

Dodatkowo w ramach prenumeraty otrzymacie dostęp do interaktywnych reportaży dziennikarzy „Dziennika Zachodniego” oraz codziennych e-wydań naszej gazety.

Co więcej, nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych ruchów, aby wziąć udział w loterii. To Komisja Loterii dokona wydruku odpowiedniej ilości Kart Abonamentowych każdego Uczestnika. Tak wydrukowane Karty w kopertach zostaną dołączone do zgłoszeń dostarczonych w sposób tradycyjny.

Wszystkie zgłoszenia wezmą udział w szóstym już, ale najważniejszym, bo ostatnim losowaniu nagród, które odbędzie się 14 października, wyjątkowo nie w siedzibie naszej redakcji, a w mieszkaniu, które jest główną nagrodą w naszej loterii, znajdującym się w kamienicy przy ul. Moniuszki 12 w Katowicach.
Tam rozlosujemy nazwiska osób, do których trafią ostatnie nagrody dodatkowe (aparat fotograficzny, toster, żelazka, czajnik bezprzewodowy, zestaw kina domowego, odkurzacz, chłodziarko-zamrażarkę oraz 40-calowy telewizor), a przede wszystkim wylosujemy laureata najważniejszej nagrody w naszej loterii, czyli mieszkania.

Powierzchnia mieszkania to 42,34 m kw. Natomiast jego łączna wartość wynosi niebagatelną sumę 230 tysięcy złotych. Z myślą o przyszłych lokatorach nasze mieszkanie przeszło gruntowny remont i zostało „zrobione” niemal od samego początku. Wszystko jest efektem ciężkiej pracy ekipy remontowej Śląskich Kamienic, partnera loterii i fundatora nagrody głównej.
Regulamin loterii „Mieszkanie za czytanie” jest dostępny w Biurze Loterii przy ul. Baczyńskiego 25A w Sosnowcu oraz na www.slaskplus.pl. Pod adresem: www.slaskplus.pl można także śledzić przebieg loterii.

Ponadto znajdą tu Państwo zdjęcia naszych nagród dodatkowych oraz samej nagrody głównej. Wykorzystajcie ostatnie dni loterii. Warto spróbować swoich sił!

Ola Szatan

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.