„Mieszkanie za czytanie": do wtorku czekamy na zestawy kuponów. Za tydzień losowanie.

Czytaj dalej
Ola Szatan

„Mieszkanie za czytanie": do wtorku czekamy na zestawy kuponów. Za tydzień losowanie.

Ola Szatan

Jeszcze tylko kilka dni, do wtorku, 11 października, czekamy na Państwa zgłoszenia z zestawami kuponów naszej loterii "Mieszkanie za czytanie". Aby wzięły udział w ostatnim losowaniu muszą zostać dostarczone lub przesłane na adres Biura Loterii (Media Centrum, ul. Baczyńskiego 25a, Sosnowiec z dopiskiem „Mieszkanie za czytanie”).

Przypomnijmy, że aby wziąć udział w loterii potrzeba minimum 12 kolejnych, następujących po sobie kuponów. Zestaw musi stanowić nieprzerwany ciąg, w którym nie brakuje żadnego numeru kuponu oraz żaden numer nie może się powtarzać. Jeden z kuponów w zestawie zawierał dane Uczestnika Loterii: imię, nazwisko, adres zameldowania (kod, miasto, ulica, numer domu, numer mieszkania) oraz podpis pod oświadczeniem o braku przesłanek do wyłączenia z loterii.

Ostatnie i najważniejsze losowanie loterii "Mieszkanie za czytanie" odbędzie się już za tydzień, 14 października. Wówczas wylosujemy rozlosujemy nazwiska osób, do których trafią ostatnie nagrody dodatkowe (aparat fotograficzny, toster, żelazka, czajnik bezprzewodowy, zestaw kina domowego, odkurzacz, chłodziarko-zamrażarkę oraz 40-calowy telewizor), a przede wszystkim poznamy laureata najważniejszej nagrody, czyli mieszkania w kamienicy przy ulicy Moniuszki w Katowicach.

Mieszkanie za czytanie

To gra warta świeczki. Powierzchnia mieszkania to 42,34 m kw. Natomiast jego łączna wartość wynosi niebagatelną sumę 230 tysięcy złotych.

Mieszkanie, o które walka rozpoczęła się pół roku temu, ma przede wszystkim odnowione ściany (położono tutaj płyty gipsowe),wykonane zostały przyłącza elektryczne, wodne oraz grzewcze. Na podłogach znajdują się są panele, natomiast w łazience są płytki. Wymieniono też okna, a ponadto zostały wstawione drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Mieszkanie urządzone jest w jasnych kolorach. Nie tylko dlatego, że takie barwy są teraz najmodniejsze. Ekipa remontowa zdecydowała się wykorzystać światło, które pada do obu pokoi.

Już wchodząc do mieszkania widać, że urządzone jest ze smakiem, nowocześnie, ale i bardzo funkcjonalnie. W przedpokoju znajduje się lustro ścienne, wieszaki ścienne a także szafka na buty. Po prawej stronie od wejścia zlokalizowana jest łazienka, wyposażona w kabinę i baterię prysznicową, umywalkę i baterię umywalkową oraz toaletę. Nie zabrakło w niej też pralki. W łazience mamy kolejne lustro ścienne. Zadbano o potrzebne akcesoria łazienkowe (dozownik do mydła, kubek, uchwyt na papier, ręczniki).

Na wprost od wejścia jest kuchnia jest połączona z jadalnią. I był to zabieg przemyślany. Wiadomo bowiem, że kuchnia bywa takim miejscem, gdzie toczy się całe życie rodziny. Tu nie tylko się jada posiłki, ale też siedzi przy wspólnym stole i opowiada pozostałym domownikom o tym co przydarzyło im się w ciągu dnia. Natomiast drugie pomieszczenie pełni rolę sypialni z salonem. Przestrzenią przeznaczoną przede wszystkim do odpoczynku. Na wyposażenie kuchni połączonej z jadalnią składają się szafki kuchenne, zlewozmywak, kuchenka z piekarnikiem, okap oraz lodówka.

Pomyślano również o stole i krzesłach. Od razu będzie można zabrać się za gotowanie, bo w kuchni czekać będą zestawy: garnków, obiadowy, sztućców i noży. A na dodatek sześć kubków, sześć szklanek, deska do krojenia oraz tekstylia stołowe.
Po lewej stronie od wejścia do mieszkania mamy największe pomieszczenie, czyli salon połączony z sypialnią. Miejsce idealne do odpoczynku, bowiem jednym z głównych jego elementów będzie rozkładana sofa. Obok niej stolik kawowy. Relaks zapewni też fotel, zaś o dobre oświetlenie przestrzeni zadba lampa stojąca. W tym pokoju umieszczony zostanie telewizor plazmowy, a pod nim znajdzie się regał. Nie może się też obyć bez szafy i... miejsca dla dziecka. Jest tu przestrzeń zarówno do złapania chwili oddechu jak i pracy. Miejsce, w którym z uśmiechem będzie można przyjmować gości.

Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.