Mieszkanie za czytanie. I znów rozlosowaliśmy aż 10 nagród

Czytaj dalej
Justyna Przybytek

Mieszkanie za czytanie. I znów rozlosowaliśmy aż 10 nagród

Justyna Przybytek

Czwarte losowanie nagród dodatkowych w loterii „Mieszkanie za czytanie” za nami. Przed nami jeszcze jedno takie losowanie, a w październiku dowiemy się, kto wygra mieszkanie w Katowicach

Za nami już czwarte losowanie w loterii „Dziennika Zachodniego” „Mieszkanie za czytanie”. Jesteśmy coraz bliżej finału naszej zabawy.
Znów rozlosowaliśmy dziesięć nagród dodatkowych i mamy dziesięciu laureatów, przed nami jeszcze dwa losowania. 7 września wylosujemy kolejnych dziesięć nagród dodatkowych, natomiast 14 października odbędzie się losowanie finałowe, w trakcie którego rozlosujemy nagrody dodatkowe, ale też nagrodę główną, czyli mieszkanie, wyremontowane i w pełni wyposażone, znajdujące się w ścisłym centrum Katowic, o wartości 230 tysięcy złotych. Ostatnie losowanie odbędzie się w kamienicy, w której mieści się nasze loteryjne „M”, czyli przy ulicy Moniuszki 10.

Mieszkanie za czytanie

Jak zwykle przypominamy, kupony, które nie zostały dotąd wylosowane w losowaniach nagród dodatkowych, przechodzą do kolejnych losowań. Jeśli znów nie zostaną wybrane, to będą walczyły o nagrodę główną - mieszkanie. A kuponów mamy od Państwa coraz więcej. W minioną środę na parterze Media Centrum, gdzie co miesiąc przeprowadzamy losowanie, wysypaliśmy znów tysiące listów i zgłoszeń, które napływają do nas z całego województwa. Wszystkie wysypaliśmy z 22 olbrzymich worków (miesiąc temu worków było 15).

Do losowania szczęśliwych kuponów zaprosiliśmy w środę pana Jana, który wraz z żoną przyjechał do siedziby „Dziennika Zachodniego” z Mikołowa.

- Wysyłamy kupony od początku loterii, wszystkie wycinane z gazet oraz Karty Prenumeratora. Razem to było już chyba 15 zestawów - podliczał pan Jan. Jak dodała jego żona Jolanta, „Dziennik Zachodni” jest w ich domu od wielu lat.

- Prenumerujemy „Dziennik”, więc dzięki temu gazeta jest u nas codziennie. Ja zaczynam lekturę przy śniadaniu od ostatniej strony i czytam tytuły, później, przed południem, wracam do tematów, które mnie zainteresowały - opowiadała pani Jolanta. Małżeństwo nie ukrywa, że w naszej loterii liczy i na nagrodę dodatkową, i na główną.

- Mieszkanie by się przydało, bo mamy dwóch synów, jeden ma mieszkanie, dla drugiego byłoby jak znalazł - dodawała nasza Czytelniczka.

Niestety, pan Jan w minioną środę nie wylosował żadnej nadanej przez siebie koperty, za to z ogromnej sterty wyciągnął dziesięć innych szczęśliwych losów.

Do kogo uśmiechnęło się szczęście? Aparat fotograficzny marki Panasonic wygrał Ludwik Wódka z Lublińca. Drugi, taki sam aparat, otrzyma Jan Stronczyk z Knurowa. Toster marki Tefal trafi do rąk Małgorzaty Woś z Siemianowic Śląskich, a żelazko marki Tefal do Danuty Więdlochy z Piekar Śląskich. Ekspres przelewowy Bosch wygrywa Paweł Matysiak z Raciborza, czajnik bezprzewodowy Philips - Anna Kmiecik z Katowic, a DVD Shark - Adam Cichy z Bojszów Nowych. Zestaw kina domowego Panasonic to nagroda dla Elżbiety Jaguś z Tarnowskich Gór, odkurzacz Dirt Devil zdobywa natomiast Teresa Grabowska z Piekar Śląskich. Ostatnia z nagród - telewizor marki Panasonic - trafi do Bronisława Richtera z Katowic.

Choć małymi krokami zbliżamy się do finału loterii, wciąż mogą Państwo dołączyć do naszej zabawy i wziąć udział w losowaniach nagród dodatkowych oraz nagrody głównej. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy przesłać na adres Biura Loterii jeden zestaw 12 kuponów, ale im więcej zestawów Państwo do nas prześlą, tym oczywiście szanse na wygraną większe.

Przypomnijmy, że loteryjne kupony publikujemy do 29 września, codziennie od poniedziałku do soboty. Każdy z kuponów jest numerowany: od nr 1 do nr 156. Aby wziąć udział w loterii, należy zebrać i wyciąć minimum 12 kolejnych, następujących po sobie kuponów i wysłać je do nas. 12 kuponów tworzy jeden zestaw uprawniający do udziału w loterii. W naszej loterii można wziąć udział także w internecie. Wystarczy zarejestrować się w naszym interaktywnym tygodniku www.slaskplus.pl. Także tu jest dostępny regulamin loterii czy zdjęcia naszej głównej nagrody, czyli mieszkania przy ulicy Moniuszki w Katowicach.

W piątym losowaniu, które odbędzie się 7 września, wezmą udział zestawy kuponów i Karty Prenumeratorów, które zostaną dostarczone lub dosłane do Biura Loterii (Media Centrum, ul. Baczyńskiego 25 a, Sosnowiec) najpóźniej do 5 września.

Podczas losowania rozlosowane zostaną aparat fotograficzny, toster, dwa żelazka, golarka męska, ekspres przelewowy, kuchenka mikrofalowa, DVD, odkurzacz oraz telewizor.

Losowanie nagrody głównej odbędzie się w październiku. Więcej informacji i regulamin loterii na www.slaskplus.pl

Justyna Przybytek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.