"Mieszkanie za czytanie": W środę czeka nas czwarte losowanie nagród dodatkowych

Czytaj dalej
Ola Szatan

"Mieszkanie za czytanie": W środę czeka nas czwarte losowanie nagród dodatkowych

Ola Szatan

10 sierpnia powiększy się grono laureatów, którzy wygrali nagrody dodatkowe w naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”. Losować będziemy m.in. zestaw kina domowego czy aparaty fotograficzne.

Katarzyna Grabowska z Tarnowskich Gór zdecydowała się wziąć udział w loterii „Mieszkanie za czytanie” z kilku powodów.
– Po pierwsze z tego względu, że można wygrać fajne rzeczy, a szczęściu trzeba pomagać. Po drugie kusi nagroda główna. Mieszkanie z pewnością by się przydało, by wyprowadzić się od rodziców i mieć coś swojego. A po trzecie ta loteria to też adrenalina – wyliczyła pani Kasia, która była jedną z laureatek pierwszego losowania nagród dodatkowych. Wygrała odtwarzacz DVD, który postanowiła od razu przekazać w prezencie swojej mamie.

Mieszkanie za czytanie

Jedni dzielą się z bliskimi swoimi nagrodami, inni zostawiają je dla siebie. Tak zrobił m.in. Maciej Rogalski z Wojkowic, który zdecydował, że wygrany aparat fotograficzny będzie testować podczas wakacji.

Część laureatów naszych dotychczasowych losowań nagród dodatkowych cieszyła się z pierwszej w życiu wygranej, a dla zdecydowanej większości była to jeszcze większa mobilizacja do dalszego udziału w loterii „Mieszkanie za czytanie”.
Bo stawka jest naprawdę wysoka. Gra toczy się o mieszkanie o wartości 230 tys. zł – zlokalizowane w centrum Katowic, przy ulicy Moniuszki 12.

Mieszkanie zostało starannie i kompleksowo wyremontowane. Dużo światła dają pomalowane na jasno, odnowione ściany (położono tutaj płyty gipsowe). Na podłogach leżą panele, a w łazience są płytki. Wykonane zostały przyłącza elektryczne, wodne i grzewcze, wstawiono nowe okna oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

Wszystkie pomieszczenia gotowe są do zamieszkania. Nazwisko osoby, do której trafi główna nagroda, poznamy już w połowie października.

Wcześniej jednak czekają nas jeszcze dwa losowania nagród dodatkowych. Najbliższe, czwarte już losowanie, odbędzie się w środę, 10 sierpnia.

Wezmą w nim udział zestawy kuponów/Karty Prenumeratorów, które są dostarczone (dosłane) do Biura Loterii najpóźniej do 8 sierpnia, a także Karty Abonamentowe tych osób, które włączyły się do gry za pośrednictwem serwisu slaskplus.pl.

W najbliższą środę wylosowane zostaną następujące nagrody rzeczowe: 2 x aparat foto Panasonic, 1 x toster TEFAL, 1 x żelazko TEFAL, 1 x ekspres przelewowy Bosch, 1 x czajnik bezprzewodowy PHILIPS, 1 x DVD SHARK, 1 x zestaw kina domowego PANASONIC, 1 x odkurzacz Dirt Devil, 1 x telewizor LC Panasonic 40.

Losowanie odbędzie się Biurze Loterii, w Media Centrum (ul. Baczyńskiego 25a, Sosnowiec-Milowice). Serdecznie Państwa na nie zapraszamy, wstęp jest wolny. Zaczynamy tradycyjnie o godzinie 15.00.

Przypominamy, że do gry w loterii „Mieszkanie za czytanie” można włączyć się w każdej chwili.
Są na to trzy sposoby.
Jeśli zostaniecie naszymi prenumeratorami, szanse na wygraną macie zdecydowanie większe. Dodatkowo prenumeratorzy raz w miesiącu otrzymują Dodatek Prenumeratora, a w nim dwie Karty Prenumeratora. Każda z nich traktowana jest jak jeden zestaw kuponów.

Jeśli nie prenumerata, to szansą na nagrody jest tradycyjne wycinanie i zbieranie kuponów, pojawiających się na łamach naszej gazety. Publikujemy je codziennie, od poniedziałku do soboty. Każdy z kuponów jest numerowany. Ostatni kupon, z numerem 156, ukaże się za niespełna dwa miesiące, 29 września.

Aby wziąć udział w loterii, należy zebrać i wyciąć minimum 12 kolejnych, następujących po sobie kuponów i wysłać je do nas. 12 kuponów tworzy jeden zestaw uprawniający do udziału w grze.

W loterii można wziąć udział także w internecie. Wystarczy zarejestrować się w naszym interaktywnym tygodniku www.slaskplus.pl. Im dłuższy dostęp wykupisz, tym więcej szans w loterii zyskasz. Abonament miesięczny to 4 szanse w grze, kwartalny 12 szans, a półroczny to aż 24 okazje, by wygrać nagrodę główną. Dostęp do serwisu slaskplus.pl pozwala czytać i oglądać multimedialne reportaże oraz czytać codziennie e-wydania „Dziennika Zachodniego”.
Warto spróbować swoich sił.

Ola Szatan

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikzachodni.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.