"Mieszkanie za czytanie": W środę czeka nas czwarte losowanie nagród dodatkowych

Czytaj dalej
Ola Szatan

"Mieszkanie za czytanie": W środę czeka nas czwarte losowanie nagród dodatkowych

Ola Szatan

10 sierpnia powiększy się grono laureatów, którzy wygrali nagrody dodatkowe w naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”. Losować będziemy m.in. zestaw kina domowego czy aparaty fotograficzne.

Katarzyna Grabowska z Tarnowskich Gór zdecydowała się wziąć udział w loterii „Mieszkanie za czytanie” z kilku powodów.
– Po pierwsze z tego względu, że można wygrać fajne rzeczy, a szczęściu trzeba pomagać. Po drugie kusi nagroda główna. Mieszkanie z pewnością by się przydało, by wyprowadzić się od rodziców i mieć coś swojego. A po trzecie ta loteria to też adrenalina – wyliczyła pani Kasia, która była jedną z laureatek pierwszego losowania nagród dodatkowych. Wygrała odtwarzacz DVD, który postanowiła od razu przekazać w prezencie swojej mamie.

Mieszkanie za czytanie

Jedni dzielą się z bliskimi swoimi nagrodami, inni zostawiają je dla siebie. Tak zrobił m.in. Maciej Rogalski z Wojkowic, który zdecydował, że wygrany aparat fotograficzny będzie testować podczas wakacji.

Część laureatów naszych dotychczasowych losowań nagród dodatkowych cieszyła się z pierwszej w życiu wygranej, a dla zdecydowanej większości była to jeszcze większa mobilizacja do dalszego udziału w loterii „Mieszkanie za czytanie”.
Bo stawka jest naprawdę wysoka. Gra toczy się o mieszkanie o wartości 230 tys. zł – zlokalizowane w centrum Katowic, przy ulicy Moniuszki 12.

Mieszkanie zostało starannie i kompleksowo wyremontowane. Dużo światła dają pomalowane na jasno, odnowione ściany (położono tutaj płyty gipsowe). Na podłogach leżą panele, a w łazience są płytki. Wykonane zostały przyłącza elektryczne, wodne i grzewcze, wstawiono nowe okna oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

Wszystkie pomieszczenia gotowe są do zamieszkania. Nazwisko osoby, do której trafi główna nagroda, poznamy już w połowie października.

Wcześniej jednak czekają nas jeszcze dwa losowania nagród dodatkowych. Najbliższe, czwarte już losowanie, odbędzie się w środę, 10 sierpnia.

Wezmą w nim udział zestawy kuponów/Karty Prenumeratorów, które są dostarczone (dosłane) do Biura Loterii najpóźniej do 8 sierpnia, a także Karty Abonamentowe tych osób, które włączyły się do gry za pośrednictwem serwisu slaskplus.pl.

W najbliższą środę wylosowane zostaną następujące nagrody rzeczowe: 2 x aparat foto Panasonic, 1 x toster TEFAL, 1 x żelazko TEFAL, 1 x ekspres przelewowy Bosch, 1 x czajnik bezprzewodowy PHILIPS, 1 x DVD SHARK, 1 x zestaw kina domowego PANASONIC, 1 x odkurzacz Dirt Devil, 1 x telewizor LC Panasonic 40.

Losowanie odbędzie się Biurze Loterii, w Media Centrum (ul. Baczyńskiego 25a, Sosnowiec-Milowice). Serdecznie Państwa na nie zapraszamy, wstęp jest wolny. Zaczynamy tradycyjnie o godzinie 15.00.

Przypominamy, że do gry w loterii „Mieszkanie za czytanie” można włączyć się w każdej chwili.
Są na to trzy sposoby.
Jeśli zostaniecie naszymi prenumeratorami, szanse na wygraną macie zdecydowanie większe. Dodatkowo prenumeratorzy raz w miesiącu otrzymują Dodatek Prenumeratora, a w nim dwie Karty Prenumeratora. Każda z nich traktowana jest jak jeden zestaw kuponów.

Jeśli nie prenumerata, to szansą na nagrody jest tradycyjne wycinanie i zbieranie kuponów, pojawiających się na łamach naszej gazety. Publikujemy je codziennie, od poniedziałku do soboty. Każdy z kuponów jest numerowany. Ostatni kupon, z numerem 156, ukaże się za niespełna dwa miesiące, 29 września.

Aby wziąć udział w loterii, należy zebrać i wyciąć minimum 12 kolejnych, następujących po sobie kuponów i wysłać je do nas. 12 kuponów tworzy jeden zestaw uprawniający do udziału w grze.

W loterii można wziąć udział także w internecie. Wystarczy zarejestrować się w naszym interaktywnym tygodniku www.slaskplus.pl. Im dłuższy dostęp wykupisz, tym więcej szans w loterii zyskasz. Abonament miesięczny to 4 szanse w grze, kwartalny 12 szans, a półroczny to aż 24 okazje, by wygrać nagrodę główną. Dostęp do serwisu slaskplus.pl pozwala czytać i oglądać multimedialne reportaże oraz czytać codziennie e-wydania „Dziennika Zachodniego”.
Warto spróbować swoich sił.

Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.