Mieszkanie za czytanie: Wczoraj opublikowaliśmy ostatni kupon loterii. Teraz czekamy na kupony

Czytaj dalej
Ola Szatan

Mieszkanie za czytanie: Wczoraj opublikowaliśmy ostatni kupon loterii. Teraz czekamy na kupony

Ola Szatan

Pół roku wyjątkowej zabawy już za nami. Wczoraj opublikowaliśmy ostatni kupon w ramach loterii „Mieszkanie za czytanie”. Aby wziąć udział w loterii potrzeba minimum 12 kolejnych, następujących po sobie kuponów.

Co ważne, zestaw kuponów musi stanowić nieprzerwany ciąg, w którym nie brakuje żadnego numeru kuponu oraz żaden numer nie może się powtarzać. Trzeba pamiętać również, aby jeden z kuponów w zestawie zawierał dane Uczestnika Loterii: imię, nazwisko, adres zameldowania (kod, miasto, ulica, numer domu, numer mieszkania) oraz podpis pod oświadczeniem o braku przesłanek do wyłączenia z loterii.

Mieszkanie za czytanie

Aby zestawy kuponów wzięły udział w ostatnim losowaniu w ramach loterii „Mieszkanie za czytanie”, muszą zostać dostarczone lub przesłane na adres Biura Loterii (Media Centrum, ul. Baczyńskiego 25a, Sosnowiec z dopiskiem „Mieszkanie za czytanie”) najpóźniej do 11 października.

Wszystkie zgłoszenia wezmą udział w ostatnim losowaniu nagród, które odbędzie się 14 października, wyjątkowo nie w siedzibie naszej redakcji, a w mieszkaniu znajdującym się w kamienicy przy ul. Moniuszki 12 w Katowicach, które jest główną nagrodą w loterii.

Tam rozlosujemy nazwiska osób, do których trafią ostatnie nagrody dodatkowe (aparat fotograficzny, toster, żelazka, czajnik bezprzewodowy, zestaw kina domowego, odkurzacz, chłodziarko-zamrażarkę oraz 40-calowy telewizor), a przede wszystkim poznamy laureata najważniejszej nagrody.

Powierzchnia mieszkania to 42,34 m kw. Natomiast jego łączna wartość wynosi niebagatelną sumę 230 tysięcy złotych. Z myślą o przyszłych lokatorach nasze mieszkanie przeszło gruntowny remont i zostało „zrobione” niemal od samego początku. Wszystko jest efektem ciężkiej pracy ekipy remontowej Śląskich Kamienic, partnera loterii i fundatora nagrody głównej.

Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.