"Mieszkanie za czytanie": we wrześniu czeka nas "Domówka"

Czytaj dalej
Ola Szatan

"Mieszkanie za czytanie": we wrześniu czeka nas "Domówka"

Ola Szatan

Za dwa tygodnie, 10 września przyjdź na „Domówkę” i zobacz mieszkanie, które możesz wygrać w loterii „Mieszkanie za czytanie”. A już teraz weź udział w specjalnym konkursie Śląskich Kamienic.

Powoli zbliża się wielki finał naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”. Ostatni kupon na łamach „Dziennika Zachodniego” 29 września. Ale zanim to nastąpi będzie można z bliska przyjrzeć się głównej nagrodzie, czyli mieszkaniu przy ulicy Moniuszki 12/10, w samym centrum Katowic.

W sobotę, 10 września w mieszkaniu, które już niebawem znajdzie nowego właściciela, odbędzie się „domówka”, czyli dzień otwarty.

„Domówka” powiązana jest bezpośrednio ze specjalnym konkursem, który na Facebooku organizują Śląskie Kamienice, fundator naszej głównej nagrody. Konkurs zatytułowany jest „Moje Śląskie Kamienice.

Mieszkanie za czytanie

Rozpoczął się wczoraj (25 sierpnia), a zakończy się w czwartek, 8 września. Jego zasady są proste.

Należy przede wszystkim udostępnić post o „Domówce”, a w komentarzu pod nim zamieścić zrobione przez siebie zdjęcie ulubionej kamienicy. Pamiętajcie, aby zdjęcia faktycznie były autorskie (umieszczając zdjęcie w komentarzu, autor potwierdza, że fotografia jest jego dziełem).

Nie ma limitu zgłaszania prac - każdy może udostępnić dowolną ilość zdjęć. Zwycięzca konkursu „Moje Śląskie Kamienice” zostanie ogłoszony 10 września podczas naszej „Domówki” w mieszkaniu przy ulicy Moniuszki 12.
W tym samym dniu informacja pojawi się na Facebooku pod postem, który zostanie publicznie udostępniony. Nagrodą w konkursie będzie oryginalna, „kamienicowa” pościel, choć organizatorzy dopuszczają także przyznanie innych nagród dodatkowych.

Sama „Domówka” rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do godz. 15.00.
Atrakcji zapowiada się naprawdę sporo. Przede wszystkim to świetna okazja do przyjrzenia się nagrodzie głównej w loterii „Mieszkanie za czytanie”.

To gratka dla osób, które już biorą udział w naszej loterii, ale jesteśmy przekonani, że wystrój i sposób w jaki mieszkanie zostało urządzone, może skłonić do gry także tych, jeszcze nie do końca zdecydowanych.

– O zorganizowaniu dni otwartych Śląskich Kamienic myśleliśmy już od dawna! Zbliżający się wielkimi krokami dzień losowania naszego mieszkania w loterii „Dziennika Zachodniego”, stał się ku temu dobrym pretekstem - mówi Ofka Piechniczek, prezes Śląskich Kamienic.

– Mieszkanie, które czeka na zwycięzcę jest idealnym przykładem produktu jaki oferujemy naszym klientom. W samym centrum miasta, w pobliżu tętniącego życiem serca Katowic, w kamienicy, z której wszędzie jest blisko - do kina, teatru, filharmonii, pysznej knajpki, na dworzec, do kilku wydziałów uniwersytetu - dodaje.

Podczas „Domówki” będzie można poznać ludzi tworzących Śląskie Kamienice. Nie zabraknie też dobrej muzyki i - jak na „domówkę” przystało - małego poczęstunku.

– Zapraszam wszystkich tych, którzy śląskie kamienice i Śląskie Kamienice lubią, których pociąga życie w pięknie zmieniającym się centrum, którzy chcą poczuć wyjątkową atmosferę miasta, wreszcie tych, którzy nie wierzą, że w tej loterii można naprawdę wygrać 42-metrowe pięknie urządzone mieszkanie, z widokiem na nasz ukochany katowicki świat - podkreśla Ofka Piechniczek.

Przypominamy, że do gry w loterii „Mieszkanie za czytanie” można włączyć się w każdej chwili. Wystarczy zebrać zestaw 12 kuponów, które publikujemy w każdym wydaniu DZ i wysłać do siedziby „Dziennika Zachodniego” przy ul. Baczyńskiego 25A w Sosnowcu.

Jeśli zostaniecie naszymi prenumeratorami, szanse na wygraną macie zdecydowanie większe.

Prenumeratorzy raz w miesiącu otrzymują Dodatek Prenumeratora, a w nim dwie Karty Prenumeratora. Każda z nich traktowana jest jak jeden zestaw kuponów. Jeśli nie prenumerata, to szansą na nagrody jest tradycyjne wycinanie i zbieranie kuponów. W loterii można wziąć udział także w internecie. Wystarczy zarejestrować się w naszym interaktywnym tygodniku www.slaskplus.pl. Im dłuższy dostęp wykupisz, tym więcej szans w loterii zyskasz.

Warto spróbować swoich sił.

W środę 7 września czeka nas kolejne losowanie nagród dodatkowych, a w piątek 14 października odbędzie się losowanie finałowe, podczas którego poznamy zwycięzcę naszej loterii i nowego właściciela mieszkania przy ul. Moniuszki 12 w Katowicach.

Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.