"Mieszkanie za czytanie": Za dwa miesiące ostatni kupon loterii!

Czytaj dalej
Ola Szatan

"Mieszkanie za czytanie": Za dwa miesiące ostatni kupon loterii!

Ola Szatan

Z każdym dniem powiększa się stos Państwa zgłoszeń, ale wciąż jest szansa na włączenie się do gry i wzięcie udziału w naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”. Kupony będziemy publikować do września

Powoli kończy się czwarty miesiąc trwania loterii „Mieszkanie za czytanie”. Z każdym dniem stos zgłoszeń z kuponami jest coraz większa, ale przypominamy, że do gry można się włączyć w każdej chwili. Wystarczy regularnie czytać „Dziennik Zachodni”.
Jeśli zostaniecie naszymi prenumeratorami, szanse na wygraną macie zdecydowanie większe. Dodatkowo prenumeratorzy raz w miesiącu otrzymują Dodatek Prenumeratora, a w nim dwie Karty Prenumeratora. Każda z nich traktowana jest jak jeden zestaw kuponów.

Jeśli nie prenumerata to szansą na nagrody jest tradycyjne wycinanie i zbieranie kuponów, pojawiających się na łamach naszej gazety.
Publikujemy je codziennie, od poniedziałku do soboty. Każdy z kuponów jest numerowany. Ostatni kupon, z numerem 156, ukaże się dokładnie za dwa miesiące, 29 września.

Aby wziąć udział w loterii, należy zebrać i wyciąć minimum 12 kolejnych, następujących po sobie kuponów i wysłać je do nas. 12 kuponów tworzy jeden zestaw uprawniający do udziału w loterii.

Przez cały okres trwania naszej zabawy można zebrać w sumie aż 13 zestawów kuponów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupując więcej wydań DZ, zebrać ich znacznie więcej i zwiększyć swoje szanse na wygrane.

W loterii można wziąć udział także w internecie. Wystarczy zarejestrować się w naszym interaktywnym tygodniku www.slaskplus.pl
Im dłuższy dostęp wykupisz, tym więcej szans w loterii zyskasz. Abonament miesięczny to 4 szanse w grze, kwartalny 12 szans, a półroczny to aż 24 okazje, by wygrać nagrodę główną.
Dostęp do serwisu slaskplus.pl pozwala czytać i oglądać multimedialne reportaże oraz czytać codziennie e-wydania „Dziennika Zachodniego”.

W naszej loterii można wygrać wiele nagród dodatkowych, ale dla wszystkich najważniejsze jest mieszkanie o wartości 230 000 zł – zlokalizowane w centrum Katowic, przy ulicy Moniuszki 12. W centrum Katowic, skąd blisko jest zarówno do środków komunikacji miejskiej, dworców (kolejowego i autobusowego), jak i do sklepów i galerii handlowych.

Mieszkanie zostało starannie i kompleksowo wyremontowane. Dużo światła dają pomalowane na jasno, odnowione ściany (położono tutaj płyty gipsowe). Na podłogach leżą panele, a w łazience są płytki. Wykonane zostały przyłącza elektryczne, wodne i grzewcze, wstawiono nowe okna oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.
Wszystkie pomieszczenia gotowe są do zamieszkania. W przedpokoju czeka lustro, wieszaki i szafka na buty. Na wprost od wejścia wchodzi się do kuchni połączonej z jadalnią. Jest tu wystarczająco dużo miejsca na gotowanie i na wspólne siedzenie przy stole. Kuchnia i jadalnia są gotowe, by ich używać. Na wyposażenie kuchni składają się szafki kuchenne, zlewozmywak, kuchenka z piekarnikiem, okap oraz lodówka. Od razu będzie można zabrać się za gotowanie, bo w kuchni czekać będą zestawy: garnków, obiadowy, sztućców i noży. A na dodatek sześć kubków, sześć szklanek, deska do krojenia. W jadalni czekają stół i krzesła.
Po lewej stronie od wejścia do mieszkania jest największe pomieszczenie, czyli salon połączony z sypialnią. By było to miejsce idealne do odpoczynku, wyposażyliśmy je w rozkładaną sofę, fotel, plazmowy telewizor, stolik kawowy, szafę i regał oraz stojąca lampę. Jest też łóżeczko dla dziecka.
Po prawej stronie znajduje się łazienka. Jest wyposażona w toaletę, kabinę i baterię prysznicową, umywalkę i baterię umywalkową oraz pralkę. Zadbaliśmy też o lustro i potrzebne akcesoria łazienkowe (dozownik do mydła, kubek, uchwyt na papier, ręczniki).

Mieszkanie będziemy losować dopiero w październiku.
Wcześniej odbędą się dwa losowania nagród dodatkowych: 10 sierpnia oraz 7 września.
Pamiętajcie, że nigdy nie jest za późno, żeby wygrać w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Wystarczy dać szansę swojemu szczęściu.

Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.