"Mieszkanie za czytanie": Za dwa miesiące ostatni kupon loterii!

Czytaj dalej
Ola Szatan

"Mieszkanie za czytanie": Za dwa miesiące ostatni kupon loterii!

Ola Szatan

Z każdym dniem powiększa się stos Państwa zgłoszeń, ale wciąż jest szansa na włączenie się do gry i wzięcie udziału w naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”. Kupony będziemy publikować do września

Powoli kończy się czwarty miesiąc trwania loterii „Mieszkanie za czytanie”. Z każdym dniem stos zgłoszeń z kuponami jest coraz większa, ale przypominamy, że do gry można się włączyć w każdej chwili. Wystarczy regularnie czytać „Dziennik Zachodni”.
Jeśli zostaniecie naszymi prenumeratorami, szanse na wygraną macie zdecydowanie większe. Dodatkowo prenumeratorzy raz w miesiącu otrzymują Dodatek Prenumeratora, a w nim dwie Karty Prenumeratora. Każda z nich traktowana jest jak jeden zestaw kuponów.

Jeśli nie prenumerata to szansą na nagrody jest tradycyjne wycinanie i zbieranie kuponów, pojawiających się na łamach naszej gazety.
Publikujemy je codziennie, od poniedziałku do soboty. Każdy z kuponów jest numerowany. Ostatni kupon, z numerem 156, ukaże się dokładnie za dwa miesiące, 29 września.

Aby wziąć udział w loterii, należy zebrać i wyciąć minimum 12 kolejnych, następujących po sobie kuponów i wysłać je do nas. 12 kuponów tworzy jeden zestaw uprawniający do udziału w loterii.

Przez cały okres trwania naszej zabawy można zebrać w sumie aż 13 zestawów kuponów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupując więcej wydań DZ, zebrać ich znacznie więcej i zwiększyć swoje szanse na wygrane.

W loterii można wziąć udział także w internecie. Wystarczy zarejestrować się w naszym interaktywnym tygodniku www.slaskplus.pl
Im dłuższy dostęp wykupisz, tym więcej szans w loterii zyskasz. Abonament miesięczny to 4 szanse w grze, kwartalny 12 szans, a półroczny to aż 24 okazje, by wygrać nagrodę główną.
Dostęp do serwisu slaskplus.pl pozwala czytać i oglądać multimedialne reportaże oraz czytać codziennie e-wydania „Dziennika Zachodniego”.

W naszej loterii można wygrać wiele nagród dodatkowych, ale dla wszystkich najważniejsze jest mieszkanie o wartości 230 000 zł – zlokalizowane w centrum Katowic, przy ulicy Moniuszki 12. W centrum Katowic, skąd blisko jest zarówno do środków komunikacji miejskiej, dworców (kolejowego i autobusowego), jak i do sklepów i galerii handlowych.

Mieszkanie zostało starannie i kompleksowo wyremontowane. Dużo światła dają pomalowane na jasno, odnowione ściany (położono tutaj płyty gipsowe). Na podłogach leżą panele, a w łazience są płytki. Wykonane zostały przyłącza elektryczne, wodne i grzewcze, wstawiono nowe okna oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.
Wszystkie pomieszczenia gotowe są do zamieszkania. W przedpokoju czeka lustro, wieszaki i szafka na buty. Na wprost od wejścia wchodzi się do kuchni połączonej z jadalnią. Jest tu wystarczająco dużo miejsca na gotowanie i na wspólne siedzenie przy stole. Kuchnia i jadalnia są gotowe, by ich używać. Na wyposażenie kuchni składają się szafki kuchenne, zlewozmywak, kuchenka z piekarnikiem, okap oraz lodówka. Od razu będzie można zabrać się za gotowanie, bo w kuchni czekać będą zestawy: garnków, obiadowy, sztućców i noży. A na dodatek sześć kubków, sześć szklanek, deska do krojenia. W jadalni czekają stół i krzesła.
Po lewej stronie od wejścia do mieszkania jest największe pomieszczenie, czyli salon połączony z sypialnią. By było to miejsce idealne do odpoczynku, wyposażyliśmy je w rozkładaną sofę, fotel, plazmowy telewizor, stolik kawowy, szafę i regał oraz stojąca lampę. Jest też łóżeczko dla dziecka.
Po prawej stronie znajduje się łazienka. Jest wyposażona w toaletę, kabinę i baterię prysznicową, umywalkę i baterię umywalkową oraz pralkę. Zadbaliśmy też o lustro i potrzebne akcesoria łazienkowe (dozownik do mydła, kubek, uchwyt na papier, ręczniki).

Mieszkanie będziemy losować dopiero w październiku.
Wcześniej odbędą się dwa losowania nagród dodatkowych: 10 sierpnia oraz 7 września.
Pamiętajcie, że nigdy nie jest za późno, żeby wygrać w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Wystarczy dać szansę swojemu szczęściu.

Ola Szatan

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.