Mikołajkowe prezenty wręczone Czytelnikom podczas finału w Zabrzu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Lucyna Nenow
Marlena Polok-Kin

Mikołajkowe prezenty wręczone Czytelnikom podczas finału w Zabrzu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Marlena Polok-Kin

Najprzyjemniejszą rzeczą jest prezenty wręczać. Po raz 16. przekonywali o tym nasi Mikołajowie, w Zabrzu, podczas finału zabawy DZ „Wybierz sobie Mikołaja”.

Ależ ten czas ucieka! Za nami 16. finał zabawy „Wybierz sobie Mikołaja”. W tym roku spotkaliśmy się w industrialnych wnętrzach Łaźni Łańcuszkowej Kopalni Królowa Luiza w Zabrzu, które było współgospodarzem gali.

- To spotkanie ponad podziałami, w świątecznej wciąż atmosferze - podkreślał Marek Twaróg, redaktor naczelny „Dziennika Zachodniego”, dziękując Mikołajom za przybycie, za znalezienie czasu na to wyjątkowe spotkanie w morzu licznych obowiązków. Prezes „Dziennika Zachodniego”, Zenon Nowak, również dziękując wszystkim za przybycie podkreślał, jak ważne jest takie spotkanie. Niektórzy nasi goście, jak komisarz UE Elżbieta Bieńkowska, przylecieli do kraju specjalnie na finał mikołajowej zabawy DZ.

- Nie mogliśmy się nagadać, pani jest pasjonatką zawodu, kocha swoją miejscowość - mówił prof. Jerzy Buzek, który obdarował Barbarę Majdę, polonistkę z Dąbrowy Zielonej. - A ja już się umówiłem na herbatę do Zawiercia - zdradził nam wojewoda Jarosław Wieczorek, który obdarował serwisem zawierciankę Katarzynę Bilnik. Europoseł Bolesław Piecha, wręczając prezent Ryszardowi Nolewajce z Bytomia, przypominał: Najprzyjemniej jest prezenty wręczać. My też dołączyliśmy z upominkiem - dla wszystkich: był to recital Katarzyny Skrzyneckiej.

Marlena Polok-Kin

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.