Misjonarska 12 - opis inwestycji

Czytaj dalej

Misjonarska 12 - opis inwestycji

Misjonarska 12 to zespół trzech stylowych, kameralnych budynków mieszkalnych, położonych w samym sercu Lublina. To propozycja dla osób, które cenią wysoką jakość architektury i doskonałą lokalizację.

Budynki powstały przy ul. Misjonarskiej, w ustronnym zakątku lubelskiego Starego Miasta. W ich najbliższym sąsiedztwie znajdują się: Seminarium Duchowne, Archikatedra Lubelska i Pałac Arcybiskupi. Wraz z Kamienicą Misjonarską, odrestaurowaną przez Grupę Kapitałową WIKANA w 2012 r., nowe budynki tworzą spójny zespół architektoniczny, harmonijnie wpisujący się w charakter okolicy.

Kameralna architektura

Kompleks składa się z niewysokich, dwupiętrowych budynków mieszkalnych. Elewacja w jasnej kolorystyce nadaje im przytulnego charakteru, a dwuspadowy dach i klasyczna, ale zarazem stylowa bryła podkreśla ich związek z architekturą Starego Miasta.

W każdym budynku powstało siedem mieszkań o powierzchni od blisko 37 do prawie 64 mkw. Wśród nich znajdują się lokale dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Każde mieszkanie posiada balkon lub stylową loggię.

Dopełnieniem Misjonarskiej 12 jest starannie zagospodarowane najbliższe otoczenie. Przy budynkach powstały alejki dla pieszych uzupełnione ławeczkami, zielone trawniki z nasadzeniami oraz plac zabaw dla dzieci.

Część terenu została przeznaczona na parkingi oraz miejsca dla rowerów.

Malownicza lokalizacja

Niewątpliwą zaletą kompleksu jest jego położenie. Ulica Misjonarska to ustronne, zaciszne miejsce oddzielone innymi budynkami od najbardziej uczęszczanych dróg w Śródmieściu. Przyszłym mieszkańcom zapewni to poczucie komfortu i spokój. Jednocześnie budynki są zlokalizowane w odległości zaledwie kilkuset metrów od Krakowskiego Przedmieścia, a więc okolicy doskonale skomunikowanej ze wszystkimi częściami Lublina.

W pobliżu Misjonarskiej 12 znajdują się liczne restauracje, sklepy, obiekty usługowe i placówki medyczne. W okolicy mieszczą się również jedne z najbardziej renomowanych lubelskich szkół.

http://www.misjonarska.com/

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.