Monika Mrozowska ugotowała duży garnek chłodnika z soczewicą. Był przepyszny! [wideo]

Czytaj dalej
Fot. Archiwum CKiS
Anna [email protected]

Monika Mrozowska ugotowała duży garnek chłodnika z soczewicą. Był przepyszny! [wideo]

Anna [email protected]

Zupy starczyło dla wszystkich chętnych. Pani Monika, znana aktorka, ostatnio występująca w programie „Agent-Gwiazdy”, włożyła do niej 30 jajek.

Julita Maciaszek, dyrektorka Centrum Kultury i Sztuki, mówi, że chłodnik był przepyszny.

Wierzymy, bo Monika Mrozowska, specjalny gość V Festiwalu Kreatywnej Młodej Mamy, znana jest nie tylko jako popularna aktorka (popularność zdobyła w serialu „Rodzina zastępcza), ale teraz także jako autorka kulinarnego bloga.

Pani Monika preferuje przede wszystkim zdrową kuchnię. Jest przecież mamą trójki dzieci. Chętnie odpowiadała na wiele szczegółowych pytań, dzieląc się z sępolanami swoim doświadczeniem. Słuchały jej młode mamy z babciami.

Pani Monika jest niezwykle komunikatywna i serdeczna. Uśmiechnięta. Pytano ją także o przygody z programu „Agent-Gwiazdy”. Kuchnię polową urządzoną przed Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie. Gotowanie na powietrzu to czysta przyjemność. Piąta edycja Festiwalu przeszła już do historii, ale nauki nie pójdą w las. Dodajmy, że oprócz wyjątkowego gościa z telewizji, można było podszkolić się, słuchając rad dietetyczki Karoliny Góreckiej.

Pani ekspert mówiła o żywieniu dzieci do lat trzech, ale nie tylko - przypomniała najważniejsze zasady zdrowego i prawidłowego odżywiania. Cel jest jeden - wcale nie chodzi o to, by waga poszła w dół, tylko, by móc nadal biegać, schylać się i zdrowo funkcjonować.

Ale by zdrowo zjeść, trzeba też nacieszyć oko. Liczy się przecież nie tylko to, co jest na talerzu, ale i to, jak stół jest nakryty. Stąd można było też obejrzeć dekoracje stołów.Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.