Monika P. uwiodła i okradła 73-latka. Oszustka z Jastrzębia zabrała mu oszczędności życia

Czytaj dalej
Fot. arc. policja
Jacek Bombor

Monika P. uwiodła i okradła 73-latka. Oszustka z Jastrzębia zabrała mu oszczędności życia

Jacek Bombor

26-letnia kobieta oszukała i okradła starszego mężczyznę. Jest tak atrakcyjna, że z łatwością mogła nim manipulować. 73-latek z Jastrzębia długo nie zapomni związku z młodszą o 47-lat Moniką P., w której ulokował uczucia, a ona postanowiła go oszukać i okraść. Przedwczoraj kobieta została zatrzymana.

Monika P. uwiodła i okradła 73-latka. Stracił oszczędności życia. Szeptała: kochany dziadzio

73-latek z Jastrzębia długo nie zapomni związku z młodszą o 47-lat Moniką P., w której ulokował uczucia, a ona postanowiła go oszukać i okraść. Przedwczoraj kobieta została zatrzymana.

Historia romansu 26-letniej Moniki P. i jej 73-letniego "partnera" będzie miała swój smutny finał w sądzie. Mężczyzna zgłosił się w poniedziałek na komendzie policji i opowiedział o młodej oszustce, która pozbawiła go oszczędności.

Musisz wybrać oszczędności, są zagrożone...

Jak ustalili policjanci, mężczyzna poznał już jakiś czas temu 26-latkę w jednym z barów. I - tak po ludzku - się zakochał. Znajomość kwitła, jastrzębianka miała wielokrotnie nocować w mieszkaniu 73-latka na Pomorskiej. Widywali się od czasu do czasu. Poszkodowany wyjaśnia, że kobieta go uwiodła - jest młoda, atrakcyjna. Natomiast do oszustwa doszło w poniedziałek, gdy po raz kolejny go odwiedziła. Była wyraźnie zdenerwowana.

Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jacek Bombor

20-letnie doświadczenie w zawodzie. Zaczynałem jeszcze w Trybunie Śląskiej, która w 2004 roku połączyła się z Dziennikiem Zachodnim. Od początku pracuję w Rybniku, najpierw jako reporter, od ponad 12 lat jestem szefem oddziału. Najbardziej lubię opisywać sprawy kryminalne, sądowe. Dobrze czuję się w tematyce górniczej - dobrze znam specyfikę Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Od kilku lat uwielbiam wyciągać na światło dzienne historie dawnych fotografii miejskich Rybnika, Jastrzębia, Wodzisławia.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.