Materiał informacyjny SCAFF Rusztowania s.c.

MONTAŻ, DEMONTAŻ, TRANSPORT I WYNAJEM RUSZTOWAŃ

MONTAŻ, DEMONTAŻ, TRANSPORT I WYNAJEM RUSZTOWAŃ
Materiał informacyjny SCAFF Rusztowania s.c.

Firma SCAFF Rusztowania powstała w 2012 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która bazuje na doświadczeniach zdobytych w pracy przy rusztowaniach w Skandynawii. Dzięki temu możemy zapewnić m.in. najlepsze rusztowania rurowo złączkowe. Co więcej, chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się zawsze być konkurencyjni cenowo, a jednocześnie solidni i terminowi. Nasza działalność oparta jest na najwyższej jakości systemach — oferujemy rusztowania Plettac, marki uznawanej za jednego z najbardziej cenionych producentów.

Rusztowania Plettac – najlepsze rusztowania podwieszane i nie tylko

Uważane za najlepsze rusztowania elewacyjne stanowią gwarancję bezpieczeństwa i wygody prowadzonych prac. Jako doświadczona firma oferujemy nie tylko wynajem rusztowań, ale też ich transport oraz montaż, w tym montujemy także rusztowania podwieszane. Działamy bardzo sprawnie, spełniając przy tym wysokie standardy europejskie (posiadamy niezbędne certyfikaty). Firma SCAFF to jednak nie tylko rusztowania, wynajem oraz montaż – wykonujemy także szeroki zakres usług alpinistycznych, które gorąco polecamy wszystkim zainteresowanym. Prowadząc przez tak wiele lat wynajem rusztowań, doskonale poznaliśmy rynek, dzięki czemu nasze rusztowania mogą trafiać do naprawdę szerokiego grona odbiorców. Dostarczamy rusztowania elewacyjne zarówno na rzecz firm, jak i osób indywidualnych.

Oferta — rusztowania wynajem — zawsze jest idealnie dostosowana do Państwa potrzeb. Korzystając wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań — rusztowanie Plettac, jesteśmy w stanie zagwarantować 100% satysfakcji. Wykorzystywane przez nas systemy są niezwykle funkcjonalne.

Szeroki zakres działań – rusztowania w Dolnośląskiem

Rusztowania rurowo-złączkowe, dzięki niesystemowej konstrukcji, mogą być z powodzeniem stosowane w przypadku budynków o nieregularnym układzie. Wybierając nasze rusztowania nic Cię nie ograniczy! Dostarczamy i montujemy rusztowania elewacyjne na terenie Wrocławia i okolic. Usługi obejmują naprawdę szerokie terytorium, dzięki czemu nasze rusztowania znane są i cenione w całym województwie dolnośląskim. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się zarówno z naszą ofertą na rusztowania, jak i nawiązania współpracy. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z Klientów. Wynajem rusztowań odbywa się na jasnych warunkach z uwzględnieniem Państwa potrzeb. Kompleksowa realizacja zleceń sprawiła, że cieszymy się zaufaniem wielu kontrahentów. Dostępne rusztowania modułowe są przy tym wyjątkowo wytrzymałym zabezpieczeniem spełniającym wszelkie normy. W celu uzyskania dokładnych informacji zachęcamy do kontaktu.

USŁUGI ALPINISTYCZNE

Nasza firma wykonuje usługi alpinistyczne:

Scaff Rusztowania S.C.
Tomasz Drewalski Zofia Drewalska
ul. Zalotna 13, 59-220 Legnica
Tel.: 609 00 11 44

[email protected]
www.scaff.pl
www.facebook.com/scaffrusztowania
www.instagram.com/scaff.rusztowania

Materiał informacyjny SCAFF Rusztowania s.c.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.