Mundurowi po godzinach: Strażak wypala w drewnie i robi furorę

Czytaj dalej
Fot. archiwum prywatne
Patryk Drabek

Mundurowi po godzinach: Strażak wypala w drewnie i robi furorę

Patryk Drabek

Pamiętacie o strażaku wypalającym w drewnie, o którym pisaliśmy już w naszym cyklu? Z jego usług korzystają teraz celebryci i sportowcy. Zobaczcie zdjęcia.

Przypomnijmy. Mł. ogn. Krzysztof Skubik jest zawodowym strażakiem, który pracuje na co dzień w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie.

Jak na osobę, która specjalizuje się m.in. w gaszeniu pożarów, ma bardzo nietypowe zainteresowanie. W domowym zaciszu zajmuje się bowiem wypalaniem w drewnie.

Mieszkanie za czytanie

Jego prace cieszą się coraz większym zainteresowaniem w całym kraju. Już po naszej publikacji wokół sympatycznego strażaka rozpętała się prawdziwa medialna - telewizja, prasa, kolejne wywiady…

Teraz obserwujemy ciąg dalszy.

Niebawem Krzysztof Skubik wręczy swoje prace Damianowi Marchlewiczowi, a więc zwycięzcy 4. edycji Hell's Kitchen. Wcześniej strażak wypalił w drewnie postać Sebastiana Schroma, który również brał udział w tym telewizyjnym programie.

Już po olimpiadzie w Rio de Janeiro do strażaka-pasjonata przyjedzie Radosław Kawęcki, a więc dwukrotny mistrz świata na krótkim basenie na dystansie 200 metrów (w 2012 i 2014 roku), dwukrotny mistrz Europy, dwukrotny wicemistrz świata oraz sześciokrotny mistrz Europy na krótkim basenie na dystansie 100 metrów. Znakomity pływak również ma już w kolekcji wyjątkowy portret wykonany przez specjalistę od pirografii.

Dodajmy, że ostatnio Krzysztof Skubik wykonał także specjalne puzzle dla aktora Roberta Moskwy i jego żony Patrycji (było to podziękowanie za poprowadzenie eventu w Łasku organizowanego przez fundację Pomaganie Jest Fajne - dop. red.).

Czekamy na kolejne wyjątkowe prace strażaka z PSP w Pszczynie i trzymamy kciuki.

Patryk Drabek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.