Muzeum Nietypowych Rowerów

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Muzeum Nietypowych Rowerów

Materiał informacyjny

Jeśli chcesz zobaczyć niesamowite rowery: galopujące, transportowe,do jazdy na leżąco,cyrkowe,najmniejszy rower Świata,najszybciej składający się składak Świata, najstarszy rower Świata, a rowery, które grały w kultowym serialu tvp "Trzy Szalone Zera " też warto zobaczyć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego rower nie przewraca się, dlaczego na rowerze jeździmy szybciej chociaż używamy tych samych nóg co przy chodzeniu, dlaczego rower jest najbardziej ekologicznym pojazdem, dlaczego rower pozwala zachować zdrowie do późnej starości,....

To koniecznie odwiedź jedyne w Polsce i w Europie i pewnie też w Świecie niesamowicie ciekawe Muzeum Nietypowych Rowerów.

Jeśli chcesz sprawić przyjemność dzieciom to będą tu u nas mogły spróbować jazdy na tych odlotowych rowerach i nie tylko.

Przy okazji będziesz mógł zwiedzić najładniejszy renesansowy kościół w Polsce. Jest to też ostatnia w naszej historii obronna świątynia.

Nasz kościół ma tytuł Sanktuarium Matki Boskiej Loretańskiej patronki ludzi w drodze. Zbudowany jest w stylu renesansu niderlandzkiego.

Obok kościoła znajduje się jeden z trzech najładniejszych Domów Loretańskich w Europie.

W Gołębiu można zwiedzić unikalne muzeum pijaństwa. Można zobaczyć pokaz pracy w kuźni. Mistrz sztuki kowalskiej wykuwa młotkiem na kowadle twarzyczkę, można też zobaczyć jak się wybija pamiątkowe monety. Powstaje też kolekcja młotków więc będzie pewnie też muzeum o tej tematyce. Warto odkryć to unikalne miejsce na Ziemi.

MUZEUM NIETYPOWYCH ROWERÓW

Tel. 601 81 45 27

[email protected]

www.muzeumrowerow.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.