My też zagramy razem z Jurkiem Owsiakiem [wideo]

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapala
Dominik Fijałkowski

My też zagramy razem z Jurkiem Owsiakiem [wideo]

Dominik Fijałkowski

W najbliższą niedzielę, 10 bm., już po raz 24. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym szczególnym „koncercie” nie zabraknie Inowrocławia.

Na ulice miasta wyruszy tego dnia 225 wolontariuszy. Poprowadzą oni kwestę, z której dochód przeznaczony będzie dla oddziałów pediatrycznych szpitali oraz na opiekę medyczną dla seniorów.

W ubiegłym roku w Inowrocławiu zebrano ponad 59 tys. zł. W niedzielę wolontariusze chcą zrobić wszystko, by wynik ten został pobity. Finałowi WOŚP towarzyszyć będą imprezy. Dziś szczegółowo zaprezentowane zostaną podczas konferencji prasowej w ratuszu.


W niedzielę 24. finał WOŚP. W tym roku na rzecz dzieci i seniorów. TVN24/x-news

Dominik Fijałkowski

Od 1992 roku jestem dziennikarzem "Gazety Pomorskiej" w Inowrocławiu. Piszę o wszystkim, co dzieje się w Inowrocławiu, a głównie o tym co "piszczy" w miejscowym ratuszu. Opisuję też wydarzenia, które dzieją się w pozostałych miastach i gminach powiatu inowrocławskiego. Fotografuję imprezy sportowe, kulturalne, turystyczne... A zdjęcia z tych imprez zamieszczam na www.pomorska.pl i na www.inowroclaw.naszemiasto.pl. Prywatnie..., lubię dłuuuugie wyprawy rowerowe. I te krótsze też. Należę do Nadgoplańskiego Oddziału PTTK w Kruszwicy i Klubu Turystyki Rowerowej "Goplanie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.