Mysłowice: ferie spędź aktywnie!

Mysłowice: ferie spędź aktywnie!

Podczas ferii atrakcje zaplanowano w: Mysłowickim Ośrodku Kultury, Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Młodzieżowym Domu Kultury oraz Muzeum Miasta Mysłowice.
W Mysłowicach dla dzieci i młodzieży nie zabraknie ciekawych warsztatów - tanecznych, fotograficznych, wyjazdów na narty oraz do Aqua Parku czy zajęć plastycznych.

Do odwiedzin swojej siedziby zaprasza Muzeum Miasta Mysłowice. Będą to spotkania nie tylko z historią, bo w planie jest też prowadzenie zajęć przy pomocy nowoczesnych metod lepszego i szybszego zapamiętywania (metodą im. Wojakowskich). W planie są warsztaty muzyczne „Poszła Karolinka do Gogolina”, warsztaty plastyczne „Kocha, lubi, szanuje”, warsztaty „Jak łatwo nauczyć się historii” i warsztaty plastyczne „Pod własnym sztandarem”. Podczas ferii zimowych wstęp do muzeum dla dzieci i młodzieży szkolnej będzie bezpłatny.

Plan na dwa tygodnie ferii ma również mysłowicki MOSiR. Atrakcji jest mnóstwo: tańce dla najmłodszych i starszych, gry i zabawy, zajęcia sportowe w szkolnych salach sportowych, wycieczki do aquaparku, w góry.
Podczas ferii zimowych warto zajrzeć na mysłowickie lodowisko na Słupnej. W weekendy jest czynne od godz. 9 do 20 z przerwą na czyszczenie lodu między godziną 14 a 16.

W poniedziałki, środy i piątki można też zajrzeć na zajęcia do sali przy ul. Jasińskiego 2: od godz. 16 do 18 dla zapaśników, a od 18 do 19.30 dla judoków. W hali przy ul. ks. Bończyka odbywać się będą z kolei zajęcia taneczne. 6 i 7 lutego będzie można z kolei wziąć udział w zajęciach siatkarskich z Lechią Volleyball Mysłowice, we wtorek w SP 9, a następnego dnia w SP 1.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.