Na gabaryty nie ma rady. Znikną za... półtora roku!

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Na gabaryty nie ma rady. Znikną za... półtora roku!

Jarosław Miłkowski

Meble, drzwi czy inne wielkogabarytowe odpady mogą kłuć nasze oczy jeszcze długie miesiące. Zmiany w systemie ich odbioru mają pojawić się dopiero... w marcu 2020 r.

- Czy te wszystkie meble muszą zalegać przy śmietnikach tak długo? – pytał jeden z Czytelników. - To nie do pomyślenia, że odbiór gabarytów jest tylko raz w miesiącu! – mówił drugi. - Gabaryty można wystawiać tylko dzień przed tym, gdy mają zostać odebrane. Jeśli więc chcę kupić nowe meble, muszę to zrobić wtedy, gdy jest termin odbioru u mnie gabarytów. Jeśli stare meble odbierają np. 30 października, nie mogę kupić nowych np. 5 listopada, bo co ja z nimi zrobię? – dodawał trzeci.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.