Roman Laudański

Na szczęście jesteśmy nieatrakcyjnym celem dla terrorystów [rozmowa]

Prezydent Putin podziękował prezydentowi Trumpowi za informacje o szykowanym zamachu na Sobór Kazański w Petersburgu, które CIA przekazała Rosjanom, Fot. archiwum prywatne Prezydent Putin podziękował prezydentowi Trumpowi za informacje o szykowanym zamachu na Sobór Kazański w Petersburgu, które CIA przekazała Rosjanom, uniemożliwiając atak terrorystyczny.
Roman Laudański

Rozmowa z KRZYSZTOFEM LIEDLEM, dyrektorem Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas, o udaremnionym zamachu w Petersburgu.

Prezydent Putin podziękował prezydentowi Trumpowi za informacje o szykowanym zamachu na Sobór Kazański w Petersburgu, które CIA przekazała Rosjanom, uniemożliwiając atak terrorystyczny. Służby państw stojących na dwóch różnych biegunach współpracują ze sobą?
Geopolityka, zagrożenie terroryzmem wymusza współpracę.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Roman Laudański

Nieustającą radością w pracy dziennikarskiej są spotkania z drugim człowiekiem i ciekawość świata, za którym coraz trudniej nam nadążyć. A o interesujących i intrygujących sprawach opowiadają mieszkańcy najmniejszych wsi i największych miast - słowem Czytelnicy "Gazety Pomorskiej"

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.