MM

Na wykład i na warsztaty

Na wykład i na warsztaty
MM

Uniwersytet Medyczny zaprasza na wykład otwarty pt. „Jak być szczęśliwym i aktywnym w każdym wieku”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 21 października o godz. 13 w auli zachodniej Centrum Kliniczno-Dydaktycznym UM przy ul. Czechosłowackiej 8/10 w Łodzi.

Wykład poprowadzą psycholodzy z Uniwersytetu Medycznego. Będzie on dotyczył szeroko pojętej tematyki psychologicznej, reakcji interpersonalnych, mindfulness oraz umiejętności relaksowania się, które są ważnymi aspektami w budowaniu dobrego samopoczucia na co dzień. Przewidziane są gadżety oraz poczęstunek dla seniorów. Wydarzenie jest częścią międzynarodowego projektu „Healthy Loneliness” (EIT HEALTH), którego celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnego starzenia się poprzez organizację warsztatów dla osób starszych, w które będą zaangażowani różnego rodzaju specjaliści z dziedziny zdrowia.

W Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora przy ul. Libelta 16 startują zajęcia z języka angielskiego oraz obsługi komputera. Lektorat jest skierowany do osób, które chciałyby zacząć swoją przygodę z nauką języka od podstaw. Projekt trwa 120 godzin i kończy się uzyskaniem certyfikatu. Zajęcia organizuje firma HN Partners s.c. w ramach projektu pt. „Angielski na 5+” nr RPLD.11.02.01-10-0039/18, realizowanego dzięki Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Nauka obsługi komputera to projekt skierowany do osób, które nie ukończyły 75 lat. Są to zajęcia dla początkujących. Prowadzi je firma BSMART Sp. z o.o. dzięki projektowi „ICT dla każdego - bezpłatne szkolenia komputerowe”, realizowanemu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.