Karina Obara

Na Wyspie Miłości ciało gra główną rolę. I tumani

Pierwsi uczestnicy Love Island. Wyrzeźbione ciało jako kryterium atrakcyjności to warunek znelezienia „drugiej połówki” Fot. materiał prasowy Pierwsi uczestnicy Love Island. Wyrzeźbione ciało jako kryterium atrakcyjności to warunek znelezienia „drugiej połówki”
Karina Obara

Program ogląda coraz więcej osób. Wciąga na zasadzie grzesznej przyjemności. Możemy jednak za nią słono zapłacić. Głównie ogłupieniem i koniecznością odwyku.

Tutaj miał być hejcik na polską wersję „Love Island”, niestety w trakcie oglądania okazało się, że jestem mentalną Grażyną i wkręciłem się na maksa” - pisze o swojej przygodzie z „Wyspą Miłości” bloger PigOut, który kąsa popkulturowe dziwadła w mediach. - „Ironia losu, bo pamiętam, jak kiedyś Bartek Fetysz miał mi dostarczyć tekst do wspólnego projektu i po trzech dniach milczenia w końcu napisał: „Sorry ziom, ale jak w sobotę zawiesiłem się na brytyjskim „Love Island” to zeszło mi do wtorku”.

Tutaj miał być hejcik na polską wersję „Love Island”, niestety w trakcie oglądania okazało się, że jestem mentalną Grażyną i wkręciłem się na maksa” - pisze o swojej przygodzie z „Wyspą Miłości” bloger PigOut, który kąsa popkulturowe dziwadła w mediach.  Więcej przeczytaj w pełnej wersji artykułu. 

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karina Obara

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.