Tomasz Szymczyk

Najciekawsze punkty widokowe w Zagłębiu Dąbrowskim [INTERAKTYWNA MAPA]

GÓRA SIEWIERSKA to dla wielu tylko jedna z miejscowości znajdujących się w powiecie będzińskim (w gminie Psary). To również jeden z najwspanialszych GÓRA SIEWIERSKA to dla wielu tylko jedna z miejscowości znajdujących się w powiecie będzińskim (w gminie Psary). To również jeden z najwspanialszych punktów widokowych w Zagłębiu Dąbrowskim. Z odkrytej łąki, na którą dotrzeć można od drogi prowadzącej z Dąbia, zobaczyć można bardzo wiele miast Zagłębia i Śląska, a przy dobrej widoczności wiele pasm górskich.
Tomasz Szymczyk

Słoneczna pogoda to dobra okazja, aby podziwiać widoki. By je zobaczyć, nie trzeba wcale wsiadać do samolotu ani mieć drona. Nie trzeba też jechać w Beskidy, chociaż to zawsze jest dobry pomysł, ale nie zawsze mamy czas. Proponujemy Wam więc kilka lokalizacji w Zagłębiu, z których też zobaczyć można wiele ciekawego. I to gołym okiem, niekoniecznie z pomocą lornetki.

Mieszkanie za czytanie
Tomasz Szymczyk

Dziennikarz i redaktor Dziennika Zachodniego, aktualnie szef działu Śląsk. Piszę o najczęściej o kolei w województwie śląskim oraz historii Śląska i Zagłębia. Lubię spędzać aktywnie czas na rowerze lub na górskich szlakach. Jesienią obowiązkowy punkt tygodnia to grzybobranie. Zapraszam do kontaktu: [email protected], twitter: @SzymczykT

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.