Najlepsza trójka będzie się bawić w Palmiarni!

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Jakub Lesiński

Najlepsza trójka będzie się bawić w Palmiarni!

Jakub Lesiński

Plebiscyt Sportowiec 2015. Nasza zabawa wkracza w decydującą fazę. Głosujemy tylko do 8 stycznia. 16 odbędzie się tradycyjna gala z balem w zielonogórskiej Palmiarni.

Tegoroczny plebiscyt zaczęliśmy już jakiś czas temu, bo w listopadzie. Wybieramy najpopularniejszych sportowców w naszych powiatach, ale nie tylko. - Chodzi o dostrzeżenie tych zawodników, którzy są znani w swoich środowiskach, ale mniej szerszemu ogółowi. Zupełną nowością jest kategoria ,,Uwaga talent!”. Tu przedstawiliśmy listę 170 młodych, obiecujących zawodników, uczniów gimnazjów i szkół średnich wskazanych przez nauczycieli WF - tłumaczył kierownik działu sportowego ,,GL” Andrzej Flügel. - Najważniejszą częścią jest jednak głosowanie na gwiazdy. Wytypowaliśmy 15 lubuskich sportowców, którzy naszym zdaniem osiągnęli w mijającym roku największe sukcesy na arenie międzynarodowej, także przedstawicieli dyscyplin ligowych, ale tylko tych z najwyższego szczebla. Z kolei eksperci wybierają z tego grona najlepszych - tłumaczył jeden z organizatorów.

Laureatami będzie trzech pierwszych w każdej kategorii. Zostaną zaproszeni na uroczystą galę i będą bawić się na balu.
Głosowanie Czytelników jest całkowicie jawne i można je śledzić na naszej stronie internetowej. Za to wyniki prac kapituły zostaną ogłoszone dopiero 16 grudnia w zielonogórskiej Palmiarni. Tam też poznamy nazwisko najlepszego trenera, drużynę roku, honorowego sportowca roku. Z uwagi na sporą liczbę laureatów i możliwości Palmiarni mamy tylko niewielką liczbę miejsc. Koszt to tylko 450 złotych od pary. Wejściówki można zakupić w Biurze Ogłoszeń ,,GL” w Zielonej Górze al. Niepodległości 25. Trzeba się pospieszyć, bo w tym roku liczba wolnych miejsc jest niewielka.

W niedzielne popołudnie liderowała gorzowska młodzieżowa mistrzyni świata w wioślarstwie Olga Michałkiewicz (LUBSPORT.14) - 3.292 głosów, przed pływakiem Kornera Zielona Góra Sebastianem Szczepańskim (LUBSPORT.15) - 2.804 i kolejnym przedstawicielem AZS-u AWF Gorzów Pawłem Kaczmarkiem (LUBSPORT.8) - 2.355. W głosowaniu powiatowym ciągle lideruje siatkarz AZ Iwaniccy Krosno-Gubin Michał Lasota (sport.8) - 3.829, a w kategorii ,,Mam talent!” lekkoatleta, uczeń Zespołu Szkół w Niedoradzu, Tymoteusz Marciniak (talenty.41) - 6.959 (wszyscy stan na niedzielę, godz. 16.00).

Głosowanie we wszystkich kategoriach kończymy w piątek, 8 stycznia o godz. 10.59. Głosujemy za pośrednictwem SMS wysłanego na numer 72355. W treści trzeba wpisać prefiks. Na przykład LUBSPORT.1 W odpowiedzi na SMS, poza zaliczeniem głosu, uczestnik otrzymuje również kod dostępu do e-wydania ,,GL”.

Zobacz listę nominowanych, regulamin zabawy oraz aktualną klasyfikację:

KUP BILET NA BAL LUBUSKIEGO SPORTU

Jakub Lesiński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.