Najpiękniejsze dziewczyny to te z sąsiedztwa [zdjęcia]

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Ziarek
Lech Kaźmierczak

Najpiękniejsze dziewczyny to te z sąsiedztwa [zdjęcia]

Lech Kaźmierczak

Przepraszam, że niepokoję i zatrzymuję na ulicy, ale jest pani tak piękna, że postanowiłem panią zaprosić na sesję zdjęciową do redakcji - w ten sposób, 20 lat temu, fotoreporter Janusz Kubik, namawiał łodzianki do występu na łamach naszej gazety.

Rubryka „Dziewczyna z sąsiedztwa” zadebiutowała w 1996 roku, wraz z premierą sobotniego wydania „Expressu” (do tego czasu „EI” ukazywał się tylko pięć razy w tygodniu, do piątku włącznie) i ciągle dodaje gazecie kolorytu.

- Fotografując dziewczęta, rozmawiając z nimi, żartując, szybko przekonałem się, że to przyjemność nie mniejsza niż praca z profesjonalnymi modelkami - wspomina Janusz Kubik. - Poza tym łodzianki są naprawdę piękne. A wiem, co mówię, bo pracuję z kobietami z całego świata od wielu lat.

Od 2012 roku rubryką „zarządza” Jarosław Ziarek.

- Latem sesje robimy w plenerze, a jesienią i zimą w hotelu Ambasador przy al. Piłsudskiego - mówi fotograf. - Gdy jesteśmy we wnętrzach, istotny jest makijaż, powinien być dość mocny. Zdjęcia na dworze nie wymagają już tak ostrego podkreślania urody. - Solarium? Czemu nie - kontynuuje porady. - Byle nie przesadzić z opalaniem.

Bezcenną wartością rubryki „Dziewczyna z sąsiedztwa”, która funkcjonuje również na naszej stronie internetowej, jest jej naturalność i lokalność. Te seksowne panie ze zdjęć naprawdę są sąsiadkami naszych Czytelników. Mieszkają na Dąbrowie, na Teofilowie, w Zgierzu czy na Olechowie. Pracują w Lidlu, Biedronce, w dogerii na ulicy obok. Są fryzjerkami, studentkami, kosmetyczkami, uczennicami.

Fotografie nie są poprawiane komputerowo. Dziewczyny na nich mają fantastyczne długie i zgrabne nogi, bo rzeczywiście takie mają. Wiele z nich z sukcesami startuje potem w konkursach miss, niektóre zostają modowymi czy zdjęciowymi modelkami. Dla części sesja i publikacja fotografii w sobotniej gazecie jest przygodą życia, niezwyklą pamiątką, doświadczeniem poprawiającym samopoczucie, dodającym pewności siebie. Może warto spróbować? nawigator

Jak zostać modelką Expressu?

Zgłoszenia do rubryki „Dziewczyna z sąsiedztwa” należy wysłać na e-mail: [email protected]

Lech Kaźmierczak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.