Napracowaliście się, ale warto było. Dziękujemy!

Czytaj dalej
Fot. Jotem
Jolanta Młodecka

Napracowaliście się, ale warto było. Dziękujemy!

Jolanta Młodecka

Sztaby pracowały we wszystkich gminach powiatu radziejowskiego. Wolontariusz zbierali pieniądze, a w ośrodkach kultury przygotowano specjalne programy.

Radziejowski sztab zebrał: 40 858,70 zł, LO i Powiatowe Gimnazjum - 729 zł, Zespół Szkół RCKU w Przemystce - 5 tys. 77 zł, przedszkole w Skibinie - 140,40 zł, Zespół Szkół Mechanicznych - 744,45 zł, gmina Topólka - 5 tys. 921 złotych.

Ciekawą oprawę miał finał WOŚP w Topólce. Spotkania i koncerty w GOK, stół ze słodkościami przygotowany przez panie w KGW, nawet usługi fryzjerskie, mecze sportowe w szkolnej sali - to tylko część bogatego programu.

Podobny przygotowano w innych ośrodkach kultury. W RDK zaprezentowały się grupy taneczne, soliści i zespoły wokalne, a gwiazdą wieczoru był radziejowski zespół Malina Blues Band.

Odnotować też trzeba udział strażaków i policjantów. Tych ostatnich nie tylko ulicznych patrolach, ale też na pokazach ratownictwa, które przeprowadzili w Topólce.

Jolanta Młodecka

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę dziennikarską rozpoczęłam w 1975 r. w rozgłośni oraz czasopiśmie "Alchemik" w Zakładach Azotowych" Włocławek. Byłam redaktorem naczelnym pisma. W 1989 r. przeszłam do oddziału włocławskiego "Gazety Pomorskiej". Zostałam kierownikiem oddziału. Oddelegowana zostałam następnie do "Głosu Szczecińskiego". Następnie pracowałam w oddziale w Brodnicy. Zakładałam oddziały gazety w Radziejowie, Aleksandrowie Kuj. i Ciechocinku. Ocenie współpracuję z "Gazetą Pomorską" we Włocławku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.