Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Szynkowa tradycyjna z Wadowic według rodzinnej receptury braci Dobrowolskich

Czytaj dalej
Fot. Materiały uczestnika konkursu NDP
Ula Sobol

Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Szynkowa tradycyjna z Wadowic według rodzinnej receptury braci Dobrowolskich

Ula Sobol

Szynkowa Tradycyjna z Wadowic przygotowana według rodzinnej receptury braci Dobrowolskich swój doskonały smak zawdzięcza starannie dobranym naturalnym przyprawom oraz tradycyjnemu wędzeniu. To wyrób wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Szynkowa Tradycyjna z Wadowic biorąca udział w konkursie Nasze Dobre Podkarpackie 2019 uwodzi delikatnym smakiem i zapachem tradycyjnego wędzenia.

Bazę surowcową Szynkowej Tradycyjnej z Wadowic stanowi mięso z szynki wieprzowej, które aby skruszeć i nabrać smaku jest marynowane w zalewie przez 24 godziny.

Dodatek naturalnych przypraw takich jak gałka muszkatołowa, pieprz i kolendra gwarantuje ten oryginalny, zapamiętany sprzed lat, tradycyjny smak.

Dobrowolscy łączą smakiem pokolenia

Linię wyrobów od braci Dobrowolskich tworzą klasyczne rarytasy idealne na śniadanie, kolację i lunch do pracy. Produkty powstały w wyniku połączenia najlepszych tradycji masarskich z wiedzą, innowacyjnością i zaangażowaniem. Dewizą marki jest hasło "Łączymy smakiem pokolenia", które można rozumieć w dwojaki sposób. Z jednej strony przenosimy smak dawnych wędlin do czasów obecnych. Z drugiej strony, szeroka i stale rozwijana oferta doskonałych wędlin usatysfakcjonuje podniebienia wszystkich członków rodziny.

Siedziba firmy mieści się w Wadowicach Górnych, miejscowości położonej na malowniczym Podkarpaciu. Zakład zajmuje się produkcją wysokiej klasy produktów wędliniarskich, łącząc rodzinne tradycje wędliniarskie z najnowszą technologią. Posiadane linie technologiczne umożliwiają wytworzenie szerokiej gamy produktów sprzedawanych na rynku krajowym i zagranicznym.

Produkty firmy Doborowolscy możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt.

Szynkowa Tradycyjna z Wadowic od firmy Dobrowolscy bierze udział w organizowanym przez Nowiny konkursie Nasze Dobre Podkarpackie 2019.

Szynkowa Tradycyjna
Ula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.