Nasze domowe zoo, czyli mamy w domu pupila

Czytaj dalej
Fot. Maciej Jeziorek / Polska Press
Marta Danielewicz

Nasze domowe zoo, czyli mamy w domu pupila

Marta Danielewicz

Posiadanie czworonoga w domu ma wiele zalet. Ale to też obowiązki. Każde zwierzę potrzebuje troski i miłości. To także przepisy, których trzeba przestrzegać.

1. Dla kogo jaki pies?
- Oczywiście każdy ma psa, jakiego chce mieć. Wiadomo jednak, że ludzie decydują się też na te medialne rasy. Gdy popularni byli „Czterej pancerni”, wszyscy chcieli mieć Szarika, czyli owczarka niemieckiego, potem gdy do kin weszło „101 dalmatyńczyków” to dalmatyńczyki. Od kilku lat wśród osób zwierzolubnych to właśnie labradory cieszą się niesłabnącą popularnością przez ich łagodny charakter. To idealne psy do pracy z dziećmi. Wiele osób decyduje się też na małe rasy, typu schiz tzu - opowiada Iwona Giczela z Polskiego Związku Kynologicznego.

W dalszej części artykułu przeczytasz m.in.

  • Co rzecznik straży miejskiej mówi o obowiązkach posiadaczy psów
  • O poznańskich wybiegach dla psów
  • O tym, jak żyć z psem w mieście? Jak podróżować i dokąd możemy z nim wejść?

 

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Danielewicz

Zajmuję się głównie tematyką z zakresu ochrony środowiska, śledzę także rozwój lokalnego biznesu. Tropię afery toksyczne, bacznie obserwuję zmiany w świadomości i prawie dotyczące ochrony środowiska. Staram się rzetelnie i na bieżąco informować przed jakimi wyzwaniami stoimy w obliczu zmian klimatycznych, stepowienia Wielkopolski i suszy. Z kolei w biznesie podziwiam nowe rozwiązania technologiczne, kibicuję małym i dużym firmom, stosującym się do zasad CSR, piszę o prawach pracownika, a także o tych, którzy o nie walczą.
Prywatnie mam szczęście być właścicielką psa, który został interwencyjnie odebrany z pseudohodowli, lubię dobrą kuchnię, niskobudżetowe podróże po świecie, a także filmy animowane.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.