Niecodzienna akcja mikołajkowa - co godzinę darmowy kurs taksówką i loteria

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Olkowski
(jwn)

Niecodzienna akcja mikołajkowa - co godzinę darmowy kurs taksówką i loteria

(jwn)

Toruńscy taksówkarze szóstego grudnia zmienią się w św. Mikołajów. Przygotowali dużo niespodzianek dla pasażerów korzystających z ich usług.

- Chcemy pokazać, że każdy z nas może być świętym Mikołajem, wykonać drobny gest na rzecz drugiego człowieka - przekonuje Jacek Koszelak, taksówkarz z Copernicus Taxi. To właśnie ta korporacja przygotowała mikołajkowe atrakcje na niedzielę 6 grudnia.

Ponad 200 taksówkarzy założy wtedy czerwone czapki świętego Mikołaja i w ten sposób będzie wozić swoich klientów. Każdy mały pasażer taksówki dostanie słodycze - całą ich garść - jak zapowiadają w firmie. To będzie taki mikołajkowy bonus dla na najmłodszych.

- Postanowiliśmy też zrobić promocję polegającą na tym, że co godzinę jeden klient dostanie darmowy kurs - dodaje Jacek Koszelak. - Porozumieliśmy się też z firmą Norauto z ulicy Olsztyńskiej, która wśród pasażerów naszych taksówek rozlosuje kupony na przegląd samochodu, geometrię i wymianę opon za naprawdę symboliczne pieniądze.

To nie pierwsza tego typu inicjatywa prowadzona przez toruńskich taksówkarzy. Podobną akcję zorganizowali również przed rokiem.

11 stycznia przyszłego roku włączą się natomiast - już po raz kolejny do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Chcemy odczarować stereotyp taksówkarza - mówią toruńscy taksówkarze. - Chcemy pokazać, że w takiej firmie jak nasza są ludzie gotowi robić coś bezinteresownie dla innych.

(jwn)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.