Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Niejedna dziewczyna chciałaby mieć w szkole właśnie takiego „Belfra”

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Bolt/Polskapresse
Paweł Gzyl

Niejedna dziewczyna chciałaby mieć w szkole właśnie takiego „Belfra”

Paweł Gzyl

Wychował się u boku ojca, który jest jednym z najlepszych aktorów w Polsce. Początkowo nie chciał iść w jego ślady, ale ostatecznie uległ fascynacji kinem i teatrem. Dziś z powodzeniem kontynuuje aktorskie tradycje swojego rodu

Już za tydzień powróci na ekrany naszych telewizorów Paweł Zawadzki. Tym razem nauczyciel detektyw trafi do liceum we Wrocławiu, gdzie dochodzi do tajemniczych zniknięć uczniów. Tak zaczyna się druga część popularnego serialu „Belfer”, którą przygotował na tegoroczną jesień Canal+. W głównej roli zobaczymy ponownie krakowskiego ulubieńca polskiej widowni - Macieja Stuhra.

Tym razem nie będzie reżyserował Łukasz Palkowski, twórca słynnych „Bogów”. Na planie serialu zastąpiło go dwóch kolegów - Maciej Bochniak i Krzysztof Łukaszewicz. Nowi będą aktorzy - w tym piękne i młode aktorki: Eliza Rycembel, Zofia Wichłacz i Michalina Łabacz. Podobnie jak w przypadku pierwszej serii, również i tym razem aktorzy, pracując na planie, nie znali zakończenia filmowej intrygi.

- Mimo że jestem raczej orędownikiem zasady, że aktor powinien wiedzieć, co gra, tak w przypadku tej historii brak wiedzy o tym ostatnim ogniwie powoduje podwyższone napięcie przy pracy. To się świetnie sprawdza szczególnie w przypadku młodszych aktorów, ale nawet stare belfry uczestniczą w giełdzie przypuszczeń, co się stanie na końcu - śmieje się aktor w „Gazecie Wyborczej”.

Pokłosie „Pokłosia”

Czytaj więcej i dowiedz się, jak na życie Stuhra wpłynęła rodzina i dlaczego poprzednie małżeństwo zalicza do złych wspomnień. 

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikzachodni.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.