Marta Dudka

Nowe drogi i chodniki cieszą mieszkańców Czerwieńska

Ulica Kwiatowa lada dzień będzie oddana do użytku. Fot. Mariusz Kapała Ulica Kwiatowa lada dzień będzie oddana do użytku.
Marta Dudka

Ulica ks. Ludwika Muchy jest już przejezdna, zaraz będzie dostępna Kwiatowa. Sprawdź, jakie jeszcze inwestycje się kończą, a jakie zaczynają.

Co to za tajemnicze prace przy urzędzie? Pracownicy rozbierają chodnik i układają nową kostkę brukową... - zastanawiają się mieszkańcy Czerwieńska. Właśnie rozpoczął się pierwszy etap uporządkowywania centrum miasta. - Na pierwszy ogień poszedł chodnik akurat pod urzędem, wymagał już wymiany nawierzchni - mówi Irena Wojnicz z referatu gospodarki komunalnej i mieszkaniowej.

Ale mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość, skończył się remont ul. ks. Ludwika Muchy, można tamtędy swobodnie jechać. Ul. Kwiatowa zaraz też będzie oddana do użytku. Tak samo jak droga na osiedlu Kwiatowym w Nietkowie. Mieszkanka, Kalina Szczęsna odetchnęła z ulgą: - Teraz dzieci mogą jeździć na rolkach.

Osiedle Zielonogórskie niedługo wypięknieje i będzie jaśniejsze. Pracownicy właśnie kładą kable pod ziemią, by zamontować zupełnie nowe, energooszczędne lampy ledowe.

Marta Dudka

Opiekuję się terenem gminy Świdnica, Nowogród Bobrz. i Czerwieńsk oraz terenem byłej gminy Zielona Góra.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.