Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Nożownik z Katowic Dariusz N. już w Polsce. Usłyszy zarzuty zabójstwa piłkarza GKS Katowice

Czytaj dalej
Patryk Drabek

Nożownik z Katowic Dariusz N. już w Polsce. Usłyszy zarzuty zabójstwa piłkarza GKS Katowice

Patryk Drabek

Dariusz N. jest już w Polsce. Wczoraj został przetransportowany z Katalonii. Podejrzany o zabójstwo Dariusz N. został przetransportowany z Katalonii do Warszawy. W prokuraturze w Katowicach ma usłyszeć zarzut m.in. zabójstwa byłego piłkarza GKS Katowice Dominika Koszowskiego.

Zatrzymany w Katalonii Dariusz N., podejrzany o zabójstwo 19-letniego Dominika Koszowskiego, jest już w Polsce. Wczoraj polscy policjanci przetransportowali go do Warszawy – został przekazany przez Hiszpanów w ramach procedury wykonania Europejskiego Nakazu Aresztowania. N. w ciągu najbliższych dni ma zostać przywieziony do Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

– Podjęliśmy już działania związane z przetransportowaniem go do Katowic – poinformowała prokurator Marta Zawada-Dybek, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

Na Śląsku Dariusz N. zostanie przesłuchany. Prokurator chce przedstawić mu zarzuty popełnienia dwóch przestępstw: zabójstwa Dominika Koszowskiego i usiłowania dokonania kolejnego zabójstwa – ojca Dominika.

Dariusz N., 36-letni mieszkaniec Katowic, został tymczasowo aresztowany na 14 dni – od momentu przekazania stronie polskiej.

Zarzuty, które mają zostać przedstawione 36-latkowi, są związane z wydarzeniami z 21 sierpnia 2016 roku, gdy doszło do bójki na placu przed dworcem PKP w Katowicach. Zginął wtedy 19-letni były piłkarz młodzieżowego GKS Katowice, Dominik Koszowski, który został ugodzony nożem.

CZYTAJ TAKŻE:
Nożownik z Katowic złapany. Zdradził go tatuaż GieKSy

ZOBACZ KONIECZNIE:
POSŁUCHAJ NAGRANIA WSTRZĄSAJĄCEJ ROZMOWY Z DYSPOZYTOREM POGOTOWIA

Pozostało jeszcze 47% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Patryk Drabek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikzachodni.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.