Redakcja

Od 14 grudnia graj o komfortowe mieszkanie w Rzeszowie

Od 14 grudnia graj o komfortowe mieszkanie w Rzeszowie
Redakcja

To wyjątkowa okazja. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin na plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, a komfortowe mieszkanie o wartości 310 000 złotych może być Twoje. Mieszkanie będzie słoneczne i z bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pięknym widokiem na Rzeszów.

Świetna lokalizacja

Tym razem zwycięzca zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską. To świetne miejsce do zamieszkania, ale również znakomita inwestycja w samym centrum miasta.

Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkanie wygrało już pięcioro naszych Czytelników - laureatów poprzednich loterii. - Już po raz kolejny firma Developres przygotowuje wyjątkowe mieszkanie dla zwycięzcy loterii Nowin - mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor ds. handlu i marketingu firmy Developres.
- Nasz architekt wnętrz przygotował przykładowe wizualizacje mieszkania, tak może wyglądać mieszkanie, które otrzyma czytelnik - dodaje.

Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Nad koncepcją, stylistyką i kolorystyką mieszkania czuwa projektant. Zwycięzca loterii, po otrzymaniu kluczy, będzie mógł od razu wprowadzić się do swojego mieszkania.

Pula nagród to 360 000 zł

Nagrodą dodatkową w loterii będzie też gotówka. Rozdamy 50 000 złotych! Laureaci zostaną wyłonieni podczas publicznych losowań, których przebieg będzie nadzorowany przez osobę posiadającą świadectwo zawodowe uprawniające do nadzorowania loterii promocyjnych oraz komisję konkursową.

Zbieraj kupony i wygrywaj

By mieć szansę na wygranie mieszkania i gotówki, wystarczy czytać Nowiny i regularnie zbierać kupony. Szansę na zdobycie nagrody daje już komplet 10 kuponów z kolejnych wydań gazety. Takich kompletów w trakcie gry będzie można zebrać aż 21. Można też zwiększyć szanse na wygraną, kupując więcej niż jedną gazetę i kompletując równolegle kilka zestawów.

Prenumerujesz - zyskujesz w loterii

Prenumeratorzy miesięczni, całotygodniowi Nowin zyskują jeszcze więcej. Oprócz możliwości zebrania 21 zestawów kuponów otrzymają dodatkowo 20 Kart Prenumeratora. Dzięki temu podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą, ponieważ Nowiny w prenumeracie są tańsze niż w normalnej sprzedaży detalicznej. Aby nie przegapić żadnego wydania gazety, zyskać dodatkowe szanse i zaoszczędzić, wystarczy zaprenumerować Nowiny.

Wykup abonament już dziś i graj o mieszkanie

W tej edycji loterii udział mogą wziąć również Czytelnicy, którzy wykupią w okresie od 14 grudnia 2018 r. do 15 października 2019 r. minimum jeden abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin w serwisie plus.nowiny24.pl/wez-udzial/. Przysługiwać im będą Karty Abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie.

Jeśli na co dzień czytasz aktualności w naszym portalu, weź udział w loterii, kupując abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin poprzez nasz serwis plus.nowiny24.pl/wez-udzial/

Czytelnikowi, który kupi w okresie od 14 grudnia 2018 r. do 15 października 2019 r. minimum 30-dniowy dostęp, przysługują 4 karty abonamentowe. Przy zakupie 90-dniowego abonamentu, otrzyma 12 szans, a przy 180-dniowym aż 24 szanse w postaci Kart Abonamentowych!

Dodatkowo będzie miał możliwość gry bez najmniejszego zaangażowania swojego czasu (to my wypełnimy, wydrukujemy i umieścimy w urnie wszystkie przysługujące Karty Abonamentowe).

W ramach abonamentu otrzyma nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl.

Życzymy powodzenia!

[ZAGRAJ W LOTERII]

Redakcja

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.