Patryk Drabek

Odcięli ofierze rękę, pocięli nogi. Podejrzany o brutalne zabójstwo w Krakowie ukrywał się w naszym regionie

Ukrywający się podejrzany o zabójstwo został zaskoczony przez policjantów. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego trzymiesięcznego, tymczasowego Fot. Małopolska Policja Ukrywający się podejrzany o zabójstwo został zaskoczony przez policjantów. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego trzymiesięcznego, tymczasowego aresztu
Patryk Drabek

Jeden z podejrzanych o brutalne zabójstwo w Krakowie został zatrzymany w powiecie będzińskim. Do zabójstwa doszło 30 stycznia przy ulicy Teligi w Krakowie i śledczy podkreślali, że była to egzekucja. Na 18-letniego Miłosza napadła grupa zamaskowanych osób, a napastnicy mieli ze sobą m.in. maczety i siekiery. Na ich kurtkach były widoczne emblematy Wisły Kraków. 18-latkowi, który identyfikował się z Cracovią, odcięto rękę na wysokości łokcia i pocięto nogi. Do szpitala trafił w ciężkim stanie, a następnego dnia zmarł.

Prokuratura Rejonowa Kraków-Podgórze wszczęła śledztwo. W lutym zatrzymano czterech mieszkańców Krakowa w wieku od 19 do 25 lat. Dwóch z nich usłyszało zarzuty zabójstwa. Mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani.

CZYTAJ WIĘCEJ
ŚLĄSCY KIBICE UKRYWALI ZABÓJCĘ MIŁOSZA Z KRAKOWA

Podczas śledztwa ustalono, że związek z zabójstwem ma też między innymi 19-letni mężczyzna, który ukrywa się przed mundurowymi.

Pozostało jeszcze 44% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Patryk Drabek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.