Łukasz Olszewski

Oddział Neurologii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej wznawia działalność po trzech miesiącach

Oddział Neurologiczny został zawieszony 1 września. Powodem były odejścia lekarzy z pracy Fot. ARC UM Ruda Śląska Oddział Neurologiczny został zawieszony 1 września. Powodem były odejścia lekarzy z pracy
Łukasz Olszewski

Oddział neurologii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej wznawia swoją działalność z początkiem grudnia. Zawieszony został, przypomnijmy, 1 września, z powodu odejścia z pracy lekarzy specjalistów.

W nowym zespole znajdzie się siedmiu specjalistów, w tym osoby z długoletnim stażem, które dotychczas pracowały na Oddziałach Neurologii i Udarowym Zagłębiowskiego Centrum Onkologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej.

- Poznałam już wstępnie personel z Rudy Śląskiej i myślę, że ta współpraca będzie układała się dobrze, bo zespół to całość, którego celem jest dobro pacjenta - podkreśla Justyna Reniszak-Łata, specjalista neurolog, która od 1 grudnia będzie ordynatorem Oddziału Neurologicznego wraz z Oddziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej - Goduli.

Pozostało jeszcze 64% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Olszewski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.