Oferta Szczecińskiego TBS na targach „Home Arena”

Czytaj dalej
Artykuł sponsorowany

Oferta Szczecińskiego TBS na targach „Home Arena”

Artykuł sponsorowany

Wiosenna edycja Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz oraz Targów Budowlanych HOME ARENA 2018, które odbędą się w dniach 3–4 marca 2018 r. to kolejna okazja, by poznać ofertę mieszkań pod klucz na nowo powstającym osiedlu „Wrzosowe wzgórze”. Taką szansę szkoda przegapić.

Osiedle „Wrzosowe wzgórze” to nowocześnie zaprojektowane mieszkania wielorodzinne wykonane w standardzie „pod klucz”. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Szosa Polska u zbiegu z ulicą Dojazdową i nowo projektowaną ul. Bolesława Sobola, w dzielnicy Północ i składa się z 274 mieszkań. Osiedle będzie gotowe do zasiedlenia w maju 2019 r. Mieszkania będą dostępne w systemie partycypacji. Szacunkowa wysokość partycypacji w kosztach mieszkania na osiedlu Wrzosowe wzgórze wynosi tylko 1 200 zł za 1 m² powierzchni użytkowej.

„Wrzosowe wzgórze” to otoczone zielenią osiedle, na którym znajdą się place zabaw i boiska oraz nowoczesna infrastruktura i parkingi. W każdym z budynków zaprojektowano funkcjonalnie rozmieszczone komórki lokatorskie, suszarnie i wózkownie. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli skorzystać z osiedlowego żłobka.
Powierzchnia mieszkań, w zależności od liczby pokoi, wynosi:
• 35,70–44,90 m² (jednopokojowe),
• 45,90–56,90 m² (dwupokojowe),
• 56,20–74,80 m² (trzypokojowe).

Osiedle jest położone w połowie drogi między centrum Szczecina a centrum Polic, lokalizacja w pobliżu trasy Szczecin – Police zapewnia dogodny dojazd zarówno własnym samochodem jak i komunikacją miejską. Do ważnych punktów przesiadkowych (plac Rodła, pętla przy ul Kołłątaja) można się dostać w niespełna 20 minut. Tyle samo zajmuje dojazd do centrum Polic. W pobliżu znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe oraz centrum handlowo‑usługowe.

Szczeciński TBS wielokrotnie doceniano za wysoką jakość realizowanych inwestycji. Nie inaczej jest w przypadku osiedla „Wrzosowe Wzgórze”. Zaprojektowana niska zabudowa, duża przestrzeń pomiędzy budynkami i place zieleni sprawią, że będzie to osiedle z „oddechem”, którego mieszkańcy będą czuć się swobodnie. Niewątpliwymi zaletami tej lokalizacji jest położenie na Wzgórzach Warszewskich, które zapewniają zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Szczecina, jezioro Dąbie i rozlewiska Odry. Blisko jest także do Puszczy Wkrzańskiej czy zespołu przyrodniczo‑krajobrazowego „Wodozbiór” będącego ostoją dzikiego ptactwa które są świetnym miejscem do odpoczynku na łonie natury.

Oczywiście nie sposób zapomnieć o wysokiej jakości wykonania w standardzie „pod klucz”, które jest wizytówką budowanych przez Szczecińskie TBS mieszkań: wszystkie pomieszczenia będą miały wygładzone i pomalowane na biało ściany i sufity oraz zamontowane niezbędne gniazda i włączniki. Na podłogach w pokojach i przedpokoju położona będzie wysokiej jakości wykładzina z PCV, kuchnie zaś wyposażone zostaną w kuchenki elektryczne, zlewozmywaki ze stali nierdzewnej, baterie i podłogę z PCV. Łazienki będą w pełni wyposażone (wanna, umywalka, kompakt, armatura), ściany wykafelkowane glazurą, a na podłodze położona terakota. Podłoga balkonów pokryta będzie gresem, wejście do klatki zabezpieczać będzie domofon, a do domu wzmacniane drzwi zewnętrzne. Mieszkania będę gotowe do zamieszkania od zaraz.
Wniosek nasuwa się tylko jeden: z tak atrakcyjnej oferty trzeba skorzystać!

Zapraszamy Państwa na spotkania i rozmowy podczas targów. W sobotę i niedzielę (3 i 4 marca 2018 r.) od godz. 10–17 przedstawiciele Szczecińskiego TBS:
– wytłumaczą zasady systemu partycypacji w kosztach budowy,
– sprawdzą próg dochodowy obliczenia dochodu,
– pokażą listę dostępnych mieszkań i ich rozkład,
– wyjaśnią, dlaczego warto wybrać Szczecińskie TBS.

Artykuł sponsorowany

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.