OFF Festival 2016: zagra blisko 100 artystów, m.in. zespół SBB i Brodka

Czytaj dalej
Fot. Arkadiusz Gola
Ola Szatan

OFF Festival 2016: zagra blisko 100 artystów, m.in. zespół SBB i Brodka

Ola Szatan

Dokładnie za pół roku o tej porze Katowice będą żyły już kolejną edycją OFF Festivalu. Impreza odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia. Do końca lutego 3-dniowe karnety można kupić w przedsprzedaży.

Znani są już kolejni wykonawcy, którzy wystąpią w tym roku na terenie Doliny Trzech Stawów. Do wcześniej ogłoszonych Lightning Bolt, Napalm Death, Sleaford Mods, Machinedrum, Beach Slang dołączył GusGus.

Koncerty pochodzącej z Reykjaviku ekipy to połączenie house’u, trip-hopu, techno i nu-jazzu w wybuchową, electropopową całość, doprawione dbałością o oprawę sceniczną godną tych muzycznych fajerwerków. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze przed wizytą w Katowicach zaproponują swój dziesiąty album.

Konkretne rockowe brzmienie zapewni Clutch. Istniejąca od ćwierćwiecza amerykańska grupa przeżywa właśnie drugą młodość, której owocami są płyty „Earth Rocker” (2013) i „Psychic Warfare” (2015).

Na festiwalu będzie Daniel Avery, który radzi sobie doskonale, grając w najlepszych klubach i na najznakomitszych festiwalach świata.

Z Brooklynu przylecą Flatbush Zombies. Zapowiadany na marzec album „3001: A Laced Odyssey” - jest jedną z najbardziej wyczekiwanych hiphopowych płyt tego roku.

Na OFFie zagra ponadto zespół SBB. Panowie: Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i Jerzy Piotrowski zaprezentują w całości swój kultowy debiut studyjny „Nowy horyzont” z 1975 roku. No i będzie też Brodka, której najnowszy album ma się ukazać wiosną tego roku. W sumie na OFF Festivalu wystąpi blisko 100 polskich i zagranicznych artystów muzyki alternatywnej. Do końca lutego 3-dniowe karnety kosztują 230 zł (trwa jeszcze przedsprzedaż).

Od 1 marca ich cena wzrośnie do 270 zł. Od 26 kwietnia karnety będzie można kupować w cenie 310 zł. natomiast nadrożej będzie od 5 sierpnia, zakup na ostatnią minutę odchudzi portfel o 340 zł. Miejsce na polu namiotowym w przedsprzedaży kosztuje 60 zł.


*Studniówki 2016 Szalona zabawa maturzystów. Zobaczcie, co się dzieje ZDJĘCIA + WIDEO
*Abonament RTV na 2016: Ile kosztuje, kto nie musi płacić SPRAWDŹ
*Horoskop 2016 dla wszystkich znaków Zodiaku? Dowiedz się, co Cię czeka
*Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz
*1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU

Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.