.

Osiedle Oaza Lubicz

Osiedle Oaza Lubicz
.

Osiedle Oaza Lubicz – nowa inwestycja dewelopera Fasterm. Ta inwestycja to kolejna odsłona dobrej tradycji budowania.

Jeżeli szukają Państwo nowego mieszkania położonego w interesującej lokalizacji to nasza oferta mieszkaniowa z pewnością Państwa zainteresuje. Z naszą pomocą i doświadczeniem spełnimy Wasze marzenia o własnym mieszkaniu od A do Z.

Oaza Lubicz to komfortowe osiedle dwóch budynków wielorodzinnych zlokalizowane w Lubiczu przy ulicy Handlowej. Wyróżnia się korzystnym położeniem względem dojazdu do Torunia oraz węzła autostrady A1 (Gdańsk-Łódź).

Atutem lokalizacji osiedla jest bliskość amfiteatru wraz z pasażem handlowym, sklepów, przystanku mzk a dla najmłodszych szkoły oraz boiska sportowego. Te naturalne potrzeby mieszkańców łączą się tutaj z bliskim otoczeniem lasu.

Oaza Lubicz to dwa budynki wielorodzinne podzielone na dwa etapy budowy. Pierwszy etap to budynek z 33-oma lokalami mieszkalnymi zlokalizowanymi na czterech kondygnacjach naziemnych oraz jednej podziemnej, a także 4 rema lokalami usługowymi.

Planowane przekazanie lokali przewidziane jest w grudniu 2020 r.

Drugi etap budowy, to budynek z 25-cioma lokalami mieszkalnymi zlokalizowanymi na czterech kondygnacjach naziemnych oraz jednej podziemnej, a także 3 ma lokalami usługowymi przeznaczonymi na wynajem. Planowane przekazanie lokali przewidziane jest na listopad 2021 r.

Budynki posiadają miejsca postojowe w hali garażowej oraz miejsca na parkingu naziemnym. Teren osiedla jest ogrodzony, a oba budynki posiadają windy. Mieszkania i lokale usługowe budowane są w stanie deweloperskim.

Przyjdź, zobacz, zamieszkaj

Dział sprzedaży mieszkań
Beata Mika-Orłowska
Tel 512 601 114
https://oaza-lubicz.pl/

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.