Osiedle Przyjazne Skórzewo

Czytaj dalej
Osiedle Przyjazne Skórzewo

Osiedle Przyjazne Skórzewo

Osiedle Przyjazne Skórzewo

Osiedle PRZYJAZNE położone jest w zachodniej części Poznania, w pobliżu Ławicy, gdzie usytuowane jest dynamicznie rozwijające się Skórzewo. Dogodna lokalizacja pozwala po dwóch kilometrach od osiedla wjechać na trasę S11 – obwodnicę Poznania, połączoną z autostradą A2, jak również na szybkie połączenie komunikacyjne z centrum miasta (także autobusowe). Zdecydowanymi zaletami lokalizacji jest też bliskie położenie: szkół, przedszkoli, służby zdrowia, punków handlowych i punktów usługowych, w tym dużych dyskontów spożywczych, boiska Orlik, nowych domów jednorodzinnych. Wszystko to sprawia, że osiedle Przyjazne to bardzo wygodne miejsce do mieszkania.

WŁASNA DZIAŁKA, BRAK CZYNSZU, BEZPIECZEŃSTWO

Czystą i ekologiczną lokalizację doceniło już wielu. Nic więc dziwnego, że osiedle jest w znacznej części zamieszkane i – z uwagi na duże zainteresowanie inwestycją – budowane są jego kolejne etapy. Wśród zabudowy przewidziane są tereny zielone oraz place zabaw dla dzieci. Atrakcyjna i nowoczesna architektura budynków szeregowych łączy w sobie estetykę, funkcjonalność i energooszczędność. Nie ma wspólnoty, ani czynszu, mieszkańcy płacą tylko za media. Każdy dom posiada własną działkę. Pomieszczenia są jasne, na piętrze mają pełną wysokość, a każdy dom ma osobne ściany nośne, co gwarantuje izolację akustyczną od sąsiadów. W dodatku okolica jest bardzo bezpieczna. Na życzenie kupujących, instalujemy alarm z możliwością podłączenia do stałego monitoringu oraz rolety zewnętrzne w oknach.

DOWOLNY UKŁAD POMIESZCZEŃ

W ramach inwestycji realizowanej na osiedlu Przyjaznym, oferujemy do sprzedaży dwukondygnacyjne segmenty skrajne oraz środkowe o metrażach od 63 m2 do 90 m2 powierzchni użytkowej, z trzema lub czterema pokojami. Poszukującym większych działek, polecamy segmenty skrajne, sąsiadujące tylko z jednym budynkiem. Wewnątrz domów istnieje możliwość ustalenia własnego układu pomieszczeń.

PEŁNE WYKOŃCZENIE ZEWNĘTRZNE, KOMPLETNE INSTALACJE WEWNĘTRZNE

Budowane na osiedlu Przyjaznym domy posiadają pełne wykończenie z zewnątrz, między innymi: pomalowaną elewację, dach kryty dachówką z opierzeniem i rynnami, opaskę przy budynku, chodnik, taras oraz schody. Dodatkowo zostanie wykonane nawiezienie ziemi z wysianiem trawy oraz ogrodzenie działki. Wewnątrz domów, ściany i sufity wykończone są tynkiem, podłogi posadzkami, wykonane są kompletne instalacje: centralnego ogrzewania z piecem i grzejnikami, elektryczna, wodno – kanalizacyjna, radiowo – telewizyjna, telefoniczna i domofonowa. Schody na piętro wymagają jedynie okładzin. Budynki są wyjątkowo energooszczędne, dzięki ociepleniu grubą warstwą styropianu oraz wełną mineralną. Każdy dom przystosowany jest do montażu kominka w pokoju dziennym (opcja dodatkowa w 480 A i 510 A).

MIESZKANIE DLA MŁODYCH (MDM) – POZNAŃ – ŁAWICA – SKÓRZEWO

Kupując dom od firmy budowlanej WALEROWICZ (Kotlin) mają Państwo możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków programu Mieszkanie dla Młodych (MdM). Swoim klientom oferujemy dodatkowo fachowe doradztwo kredytowe oraz pomoc w sprzedaży aktualnej nieruchomości: mieszkania lub domu. Zachęcamy do kontaktu.

https://www.walerowicz.eu/przyjazne/

Osiedle Przyjazne Skórzewo

Walerowicz Investment Sp. z o.o.
ul. Polna 2f, 63-220 Kotlin
facebook: fb.me/walerowicz.eu

SPRZEDAŻ DOMÓW
tel. +48 516 383 218
tel. +48 881 213 399
mail: [email protected]

Osiedle Przyjazne Skórzewo

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.