Ostatni moment, aby dołączyć do gry o mieszkanie warte 305 tysięcy złotych

Czytaj dalej
Fot. Przykładowa wizualizacja
Ula Sobol

Ostatni moment, aby dołączyć do gry o mieszkanie warte 305 tysięcy złotych

Ula Sobol

Chcesz zagrać o nowoczesne mieszkanie w centrum Rzeszowa?Wystarczy, że wykupisz wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin na plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, a zostaniesz natychmiast uczestnikiem loterii „Mieszkanie za Czytanie”. W piątek wydrukujemy ostatni kupon loteryjny, a już 12 kwietnia wylosujemy mieszkanie i gotówkę.

Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską w samym centrum Rzeszowa.Dwupokojowe mieszkanie wybudowała firma Developres, sprawdzony i solidny deweloper z Rzeszowa, który już piąty raz przygotowuje mieszkanie dla Czytelnika Nowin.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Za 29 zł zyskasz aż cztery szanse w loterii

Abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin, kupiony wyłącznie przez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ daje możliwość udziału w grze o mieszkanie z dodatkowymi szansami na wygraną.

Czytelnik zyskuje też prawie dwa razy więcej szans na wygraną, niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku. Jeśli wykupisz abonament dostępu do treści elektronicznych na miesiąc, otrzymasz 4 szanse w losowaniach nagród i mieszkania. Dodatkowo przez 30 dni masz pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl oraz możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon.

Kupując abonament za 29 zł zyskasz również dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło). Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ przygotuje organizator.

Za 87 zł zyskasz aż 12 szans w loterii

Jeśli wykupisz abonament dostępu do treści elektronicznych na kwartał, otrzymujesz 12 szans w losowaniach nagród i mieszkania.

Dodatkowo przez 90 dni masz pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl oraz możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon. Zyskasz też dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło). Czytelnikowi, który kupi miesięczny lub kwartalny dostęp, przysługują Karty Abonamentowe. Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

O to mieszkanie naprawdę warto grać

Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Mieszkanie warte jest 305 000 złotych. Laureat głównego losowania zamieszka w kompleksie mieszkalno - biurowy SkyRes położonym między ul. Lubelską, a ul. Warszawską.

To, co wyróżnia kompleks mieszkalno - biurowy SkyRes spośród innych to niezwykła lokalizacja i doskonała komunikacja z każdym rejonem miasta, a także terenami przyległymi do Rzeszowa.

12 kwietnia główne losowania

Nagrodą podczas ostatniego losowania, które odbędzie się już 12 kwietnia, oprócz pięknego, dwupokojowego mieszkania będzie też sporo gotówki. Już dziś życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom loterii.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.