Ostatnia okazja na wygranie mieszkania

Czytaj dalej
Justyna Przybytek

Ostatnia okazja na wygranie mieszkania

Justyna Przybytek

Kupuj „Dziennik Zachodni” od dziś do 29 września, zbierz 12 kuponów i wygraj mieszkanie o wartości 230 tysięcy zł. Finałowe losowanie, na którym poznamy zwycięzcę loterii - 14 października.

Za niespełna miesiąc finał naszej wielkiej loterii „Mieszkanie za czytanie” i ostatnie losowanie, w trakcie którego wylosujemy laureatów dziewięciu nagród dodatkowych i nagrody głównej - mieszkania. Losowanie odbędzie się 14 października, wyjątkowo nie w siedzibie naszej redakcji, a w centrum Katowic przy ulicy Moniuszki 12. Tymczasem dziś ostatnia szansa, aby zebrać zestaw 12 kuponów uprawniających do gry o wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie.

Aby skompletować ostatni zestaw loteryjny, muszą Państwo zebrać kupony z dzisiejszego wydania „Dziennika Zachodniego” i kolejnych następujących po sobie wydań, aż do 29 września. To łącznie 12 wydań naszej gazety (kupony drukujemy od poniedziałku do soboty) i 12 kuponów, dzięki którym mogą Państwo wziąć udział w loterii. Do wygrania jest wyremontowane, urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie przy ulicy Moniuszki 12.

Mieszkanie za czytanie

Co ważne, zestaw kuponów musi stanowić nieprzerwany ciąg, w którym nie brakuje żadnego numeru kuponu oraz żaden numer nie może się powtarzać. Równie istotne jest, aby jeden z kuponów w zestawie zawierał dane Uczestnika Loterii: imię, nazwisko, adres zameldowania (kod, miasto, ulica, numer domu, numer mieszkania) oraz podpis pod oświadczeniem, o braku przesłanek do wyłączenia z loterii.

Mogą Państwo także włączyć się do naszej zabawy - aż do ostatniego dnia loterii, czyli do 29 września - wykupując abonament na slaskplus.pl. Wszystkim abonentom przysługują bowiem Karty Abonamentowe.

Aby grać w ten sposób, należy zalogować się lub zarejestrować w naszym interaktywnym tygodniku slaskplus.pl, w którym co tydzień mają Państwo dostęp do interaktywnych reportaży dziennikarzy „Dziennika Zachodniego”, ale równocześnie otrzymują Państwo dostęp do codziennych e-wydań naszej gazety. Poprzez stronę www.slaskplus.pl/wez-udzial/ akceptują Państwo regulamin loterii oraz wyrażają chęć udziału w niej. Ta metoda jest dla tych, którzy nie mają ani czasu, ani chęci na kompletowanie tradycyjnych kuponów.

Przed każdym losowaniem nagród, to Komisja Loterii dokona bowiem wydruku odpowiedniej ilości Kart Abonamentowych każdego Uczestnika. Tak wydrukowane Karty w kopertach dołączą do zgłoszeń dostarczonych w sposób tradycyjny.

Co natomiast zrobić z zestawami wyciętych z gazet kuponów? Aby wzięły udział w szóstym, ostatnim losowaniu w ramach loterii „Mieszkanie za czytanie” muszą zostać dostarczone lub dosłane do Biura Loterii (Media Centrum, ul. Baczyńskiego 25a, Sosnowiec z dopiskiem „Mieszkanie za czytanie”) najpóźniej do 11 października.

W trakcie ostatniego losowania, które odbędzie się 14 października w kamienicy przy Moniuszki 12 w Katowicach, rozlosujemy nagrodę główną, a więc mieszkanie warte 230 tys. zł oraz nagrody dodatkowe: aparat fotograficzny, toster, żelazka, czajnik bezprzewodowy, zestaw kina domowego, odkurzacz, chłodziarko-zamrażarkę oraz 40-calowy telewizor.

Za nami już pięć losowań nagród dodatkowych, w trakcie których wylosowaliśmy zdobywców kilkudziesięciu nagród, w tym telewizorów, zestawów kina domowego, tosterów, aparatów fotograficznych itp. Łączna pula nagród w naszej loterii wynosi aż 257.581,79 zł brutto (dwieście pięćdziesiąt siedem tysięcy pięćset osiemdziesiąt jeden złotych), w tym oczywiście najcenniejsza jest nagroda główna - mieszkanie o powierzchni 42,34 metrów kwadratowych.

Dla porządku dodajmy, że mieszkanie składa się z salonu, kuchni z jadalnią oraz łazienki. Przeszło generalny remont: odnowiono ściany, wykonano nowe przyłącza elektryczne, wodne, grzewcze, położono panele podłogowe, płytki w łazience, wymieniono też drzwi oraz okna. I zostało w pełni wyposażone. W przedpokoju znajdziemy lustro, wieszaki i szafkę na buty, w łazience: oprócz standardu, czyli prysznica i toalety jest też pralka, a nawet dozownik do mydła, kubek, uchwyt na papier i ręczniki. W kuchni z jadalnią mamy m.in. szafki kuchenne, zlewozmywak, kuchenkę z piekarnikiem i okapem, lodówkę, stół, krzesła, czajnik elektryczny, zestawy garnków, obiadowy, czy sztućców. Natomiast w salonie z sypialnią znajdziemy m.in. rozkładaną sofę, stolik kawowy, fotel, szafę, telewizor plazmowy, jest tu nawet łóżeczko dziecięce.

Justyna Przybytek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.