Alek Radomski

Oświadczenie majątkowe nie dla strategicznego dyrektora

Prawa ręka prezydenta Roberta Biedronia, Marcin Anaszewicz, może też liczyć na nagrody. Za osiągnięcia w pracy zawodowej, sumienność, terminowość i samorozwój Prawa ręka prezydenta Roberta Biedronia, Marcin Anaszewicz, może też liczyć na nagrody. Za osiągnięcia w pracy zawodowej, sumienność, terminowość i samorozwój otrzymał 1884 złote brutto
Alek Radomski

Marcin Anaszewicz, dyrektor strategiczny w ratuszu, podejmuje kluczowe decyzje finansowe, ale oświadczeń majątkowych składać już nie musi. Jego pracodawca, czyli prezydent miasta, zgodził się, aby najważniejszy podwładny swoje obowiązki mógł wykonywać nie tylko w Słupsku, ale równie dobrze i w stolicy.

Warszawa to drugie w pełni prawne miejsce, w którym swoje obowiązki służbowe może wypełniać Marcin Anaszewicz, dyrektor strategiczny w miejskim ratuszu. Taki zapis znalazł się w umowie o pracę dyrektora. Tak w Słupsku, jak i w stolicy ten najważniejszy urzędnik nadzoruje proces wypracowania koncepcji integracji programowej, usługowej i kosztowej Trzech Fal oraz Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Alek Radomski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.